Zotac RTX 3060 Ti için RDR 2'de 75 derece iyi mi?

@DemirMuroo

Düşebilir, güç darboğazı olabilir. Kart talep ettiği gücü alamaz ve güç tüketimi düşer ama bu sağlıklı bir yöntem değil güç tüketimini düşürmek için.
Hocam sizide daha fazla oyalamak istemiyorum , işin kısası bu şekilde bana bir sıkıntı çıkarmaz mı iade etmeye gerek var mı?

@DemirMuroo

Gerek yok, kart iyi çalışıyor. Rica ederim, buradayım çoğu zaman. :)

@DemirMuroo küçük kasa O, bunun da etkisi var. Onun neresi geniş sen de bir Corsair 5000D, Lian Li LANCOOL II mesh, Phanteks P500a gibi kasalara bak anlarsın. 😄

darkFlash dls 480 kasa bu yazdığın Lian Li LANCOOL II mesh ve Phanteks P500a kadar geniş mi üstat? Aralarında soğutma anlamında çok fark var mı?

Bana sanki bir tık yüksek gibi geldi. Kasamda RTX 3060 Ti Gaming X Trio takılı. Kasadan kaynaklı bir durumdan dolayı penceresi kapalı halde iken 7700K'nın 240ML radyatöründen gelen hava ile 70 dereceyi geçmiyor. Kasa penceresi açıkken 65i geçmiyor.

Ne zaman sizinkinden daha sıcak herhangi bir ekran kartının kesin olarak sıcaklığının yüksek olmadığını anlayacaksınız. Başkasının 3060 Ti'ı 55 derece olunca senin kartında ısınma sorunu mu oluyor? İnsanları korkutuyorsunuz sadece. 75 derece gayet normal bir sıcaklık.

Hocam fan hızını arttırarak sıcaklığı düşürebilirsiniz. 82 83 dereceye kadar normal sayılır. En kötü undervolt yaparak ciddi derecede düşürebilirsiniz sıcaklığı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı