RTX 3060 sistem 11.499TL!

Sistemi alamayanlar yada önceden daha kötüsünü pahalıdan alanlar bundaki psunun derdine düşmüş. Satmak için satın alanlar bile kar eder merak etmeyin sadece ekran kartı ve işlemci sistem parası.

Ekran kartı akakce üzerinde en ucuz 8.221, işlemci en ucuz 3.187 TL = 11.408 TL
Ben siteyi açığımda 1x8 geliyor, 5600 3000 lira iken 7600' artık bi 10 bin liraya çıkar, alırsın B450'nle.:D
Sen siteyi açtığında 1x8 falan gelmiyor pişkin pişkin sallıyorsun. Bazen bazı şeyleri kabul etmek evet yanlış görmüşüm pardon falan diyebilmek gerekiyor. Bu sistemi alan herkes kullansada satsa da memnun kalır sen merak etme.

1653839631643.png

Sistemi alamayanlar yada önceden daha kötüsünü pahalıdan alanlar bundaki psunun derdine düşmüş. Satmak için satın alanlar bile kar eder merak etmeyin sadece ekran kartı ve işlemci sistem parası.

Ekran kartı akakce üzerinde en ucuz 8.221, işlemci en ucuz 3.187 TL = 11.408 TL

Sen siteyi açtığında 1x8 falan gelmiyor pişkin pişkin sallıyorsun. Bazen bazı şeyleri kabul etmek evet yanlış görmüşüm pardon falan diyebilmek gerekiyor. Bu sistemi alan herkes kullansada satsa da memnun kalır sen merak etme.

Eki Görüntüle 1403220
Hayır ben telefondan açtığımda 1x8 geldi, yanlış görmüş olsam yanlış gördüm derim ya da site açılırken ekrana tıkladığım için bir şeyler oldu. Buna bu kadar takacaksanız yanlış gördüm diyeyim olsun bitsin. Sorun bu sistemlerin övülmesi.

Cidden testlerinin fake olduğunu yedi düvelin bildiğin TheSpyHood kanalını mı referans alıyorsun?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı fark 3100 ile 3600 arasında da var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Kısaca 3100 ile 4650G daha yakın.

Eminim fake'tir tabii ama burada da 2-3 oyun haricinde hemen hemen aynı FPS değerlerini veriyor.

Eminim fake'tir tabii ama burada da 2-3 oyun haricinde hemen hemen aynı FPS değerlerini veriyor.

Bu attığın test gerçek, farkı da az çok gözlemlemiş oldun. TheSpyHood, Mark PC ve NJTech kanalları maalesef fake oraları referans alarak bir tercih yapmak istersin bilgilendirmiş olayım dedim.

4650G'nin diğer 4000 serisi gibi düşük önbellek sıkıntısı var bu da en çok %1 low değerlerine yansıyor. Aynı aileden gelen 4500 gibi modelleri de ondan önermiyorum güçlü bir kart ile kombine edilecekse. Satıp safkan 3000/5000 oyun işlemcilerine geçmek daha ideal olur.

Bu attığın test gerçek, farkı da az çok gözlemlemiş oldun. TheSpyHood, Mark PC ve NJTech kanalları maalesef fake oraları referans alarak bir tercih yapmak istersin bilgilendirmiş olayım dedim.

Kanalın testleri fake değil, kendisi CPU testlerinde stok veya alabileceği en yüksek frekans ile test ediyor tabii bunu bilmeyen ve anlayamayan kişiler ''sahte test'', ''bende aynı işlemci var aynı performansı vermiyor'' gibi söylemlerle testlerin fake olduğunu savunuyor.

Sana attığım ilk videoda işlemci 4.4GHz OC ile test edilmiş bunlar stok.

4650G'nin diğer 4000 serisi gibi düşük önbellek sıkıntısı var bu da en çok %1 low değerlerine yansıyor. Aynı aileden gelen 4500 gibi modelleri de ondan önermiyorum güçlü bir kart ile kombine edilecekse. Satıp safkan 3000/5000 oyun işlemcilerine geçmek daha ideal olur.
Ayrıca dediğim gibi 2-3 oyun haricinde FPS değerleri %5 anca fark ediyor, kaldı ki testte 2080Ti kullanılmış şu an için 3070 civarı bir kart diyebiliriz. Bu çıkarımla da 3060'ı rahat şekilde besleyeceğini anlamış oluyoruz.

Kanalın testleri fake değil, kendisi CPU testlerinde stok veya alabileceği en yüksek frekans ile test ediyor tabii bunu bilmeyen ve anlayamayan kişiler ''sahte test'', ''bende aynı işlemci var aynı performansı vermiyor'' gibi söylemlerle testlerin fake olduğunu savunuyor.

Sana attığım ilk videoda işlemci 4.4GHz OC ile test edilmiş bunlar stok.

Ayrıca dediğim gibi 2-3 oyun haricinde FPS değerleri %5 bile fark etmiyor, kaldı ki testte 2080Ti kullanılmış şu an için 3070 civarı bir kart diyebiliriz. Bu çıkarımla da 3060'ı rahat şekilde besleyeceğini anlamış oluyoruz.

Testler fake. 3090 Ti daha piyasaya çıkmamışken sözde 3090 Ti yapan kanalları savunma boşuna. Tık kazanmak için buldukları her donanımı koyup sallama grafikler giriyorlar.

Allah allah atsana bir o testi görelim bakalım.

6950 XT diyecektim hemen atıyorum. 6950 XT 10 Mayıs'ta ilk kez piyasaya çıktı ve GamersNexus gibi AMD partnerlerinin eline de aynı gün geçti. Ne hikmetse 1.6 milyon takipçili kanal 10 Mayıs'ta ancak test yapabilirken o da nesi 30K takipçili TheSpyHood 7 Mayıs'ta test yayınlıyor.

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Yahu Allah'ını seversen 4650G'nin nesi iyi böyle güçlü bir kart için? 8 GB RAM var, hadi anakart neyse. Sen bunu ileride en kötü 5600+ 2x8 yapmak istesen 5000 lira gibi bir para vereceksin. Mantıklı düşünün, sistem ekran kartında bitmiyor. Öyle dersek gidelim ucuzdan Turbox PSU'lar alalım.

Dostum sen ne anlatıyorsun? Kasada 16 GB RAM var bu bir. İkincisi evet işlemci ve PSU iyi olmayabilir ancak neticede 11.500TL gibi bir fiyata 3060'lı sistem alıyorsun. Birkaç ay boyunca idare edersin, işlemci ve PSU'yu satıp üstüne bir miktar ekleyerek yükseltirsin her türlü kardasın. Beğenmiyorsan bu fiyata 6500XT'li sistem alabilirsin, senin kararın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı