RTX 3060 sistem Call of Duty Warzone'da donuyor

Hocam hem eğlenceli hem ciddi oyun önerebilirim mesela Rust Fortnite FiveM bunlari deneyebilirsiniz EKRAN KARTINIZ iyi gibi görünüyor en az 100 FPS alirsiniz bu oyunlarda.

Ben çocuklugumda CoD oynayama başladım bu tavsiyen icin teşekkür ederim ama Apex olabilir mesela EA Games'in oyunu sonucta ne kadar da grafik olarak biraz ciddiyetsiz olsa da kaliteli oyun

Hocam hem eğlenceli hem ciddi oyun önerebilirim mesela Rust Fortnite FiveM bunlari deneyebilirsiniz EKRAN KARTINIZ iyi gibi görünüyor en az 100 FPS alirsiniz bu oyunlarda.

Activision resmen diyoki ben Warzone'yi çok kotu yaptım eger optimizasyon sorunu yasamak istemiyorsan Modern Warfare'yi satin alacaksin diyor resmen bedava oyundan ne bekliyonuz diyor resmen 😄

Activision resmen diyoki ben Warzone'yi çok kotu yaptım eger optimizasyon sorunu yasamak istemiyorsan Modern Warfare'yi satin alacaksin diyor resmen bedava oyundan ne bekliyonuz diyor resmen 😄
Hahaha hocam Ben çok online sevmem ha ama sevdiklerim 4 oyundur Rust Fivem Fortnite Apex ama şuanlik ben Crysis 4 bekliyorum türkler bu oyunda çok başarili.

Hahaha hocam Ben çok Online sevmem ha ama sevdiklerim 4 oyundur Rust FiveM Fortnite Apex ama şu anlık ben Crysis 4 bekliyorum Türkler bu oyunda çok başarili.

Crysis 4 hahaha o oyun değil ki insan işi değil o otların içinden yürürken otlar fiziki olarak hareket ediyorlar hangi oyunda gorulmustur bu gercekcilik acaba nadirdir herhalde the lust of us kalite mesela

Yani oyun sorunlu doğru mudur?
Biraz öyle ama sorunsuz oynuyor çoğu kişi. Bu sorunun sebebini tam bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada Cold War için çözümü gösteriliyor.

Biraz öyle ama sorunsuz oynuyor çoğu kişi. Bu sorunun sebebini tam bilmiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Burada Cold War için çözümü gösteriliyor.

Oha Cold War da damı aynı sorun varmış yuh be ama bir şeyi fark ettim orada VRAM limitini degistiriyor o secenek Warzone de yok 2 olarak da oyunun dosyasinin icindeki bir belgenin icinde ki VRAM limitini buyuk bir ihtimal degistiriyor o da Warzone de bir Türk YouTube'da videosunu izledim 55 yapin diyor videoda yorumlari okudum takilmalar azaldi yazmislar azaldi ne demek yani hiçbir sekilde oyun %100 sorunsuz oynanilmiyor onu gordum

Yeni konular

Geri
Yukarı