RTX 3060 sistem CS:GO'da dusuk FPS verıyor

İşletim sistemi
Windows 11

rikkaq

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury 32GB DDR4 3200MT/s CL 16 - 18 1.35V XMP
SSD veya HDD modeli
Samsung SSD 980 500 GB M.2 SSD 3500MB/S
Ekran kartı
MSI RTX 3060 ventus 2x
Anakart
MSI B550M PRO-VDH-WIFI
İşlemci
AMD Ryzen 5 5600G
Sistem özelliklerini belirttiğim bilgisayarımda Counter-Strike: Global Offensive oyununda normalde minimum 300 FPS almam gerekirken 150 civarı alıyorum. Hatta bazen düşmanla karşılaştığımda 80 FPS civarına düşüyorum. Valorant'ta 250 FPS altına düşmüyorum. Battlefield 1, Battlefield 5, Sea of Thieves gibi kaliteli oyunlarda bile Full ayarlarda sıkıntısız oynuyorum fakat CS:GO'da bu şekilde değil. Tüm sürücülerim güncel. Bilgili arkadaşlar fikir verebilirse çok sevinirim. Teşekkürler.

Hocam tüm ayarlar Low'da olacak grafik kısmında sadece çok çekirdek ve Uber gölgelendirici kullan açık olsun diğerleri en Low'da yaptıktan sonra atolyeden FPS test yaz arama kısmına oradaki mapi indirip giriş yap seni bir odaya atıyor orada sıra sıra recomended ayarlar yazar onların hepsine ateş edip test et, konsoldan FPS Max 0 yaz.

Hocam tüm ayarlar Low'da olacak grafik kısmında sadece çok çekirdek ve Uber gölgelendirici kullan açık olsun diğerleri en Low'da yaptıktan sonra atolyeden FPS test yaz arama kısmına oradaki mapi indirip giriş yap seni bir odaya atıyor orada sıra sıra recomended ayarlar yazar onların hepsine ateş edip test et, konsoldan FPS Max 0 yaz.

Öncelikle çok teşekkürler dediklerinizi yaptım. Önerdiğiniz atölye mapinde test aşamasına geldiğimde botların fazlalaştığı bölgede FPS'im 250 300 civarından 60'a bir anda düştü. Sanırım normal serverlarda da bu yüzden düşük FPS alıyorum. Bu normal mi? Değilse nasıl düzeltebilirim?

Geri
Yukarı