RTX 3060 sistem kaç yıl götürür?

EnesEfendi05

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendime 3060 bir sistem topladım sistem özellikleri aşağıda yazıyor sizce çok uzun süre götürür mü?
İade edip daha iyisini mi almalı?
Ekran kartı: RTX3060
İşlemci: i5-12500 3.0GHz

Dosya Ekleri

• asdsadas.PNG
    asdsadas.PNG
    34 KB · Görüntüleme: 75
  • sdsd.PNG
    sdsd.PNG
    22,7 KB · Görüntüleme: 79
Bir şey söylemek mümkün değil. Zaten artık almışsınız şu an oynatmayacağı oyun yok ama NVIDIA geriye dönük geliştirmiyor ürünlerini bu yüzden ilerleyen yıllarda 3000 serisinin esamesi okunmayacaktır muhtemelen.

Bir şey söylemek mümkün değil. Zaten artık almışsınız şu an oynatmayacağı oyun yok ama NVIDIA geriye dönük geliştirmiyor ürünlerini bu yüzden ilerleyen yıllarda 3000 serisinin esamesi okunmayacaktır muhtemelen.
Hocam bende 3060'lı bir laptop kullanıyorum da esamesi okunmayacaktır derken ne demek istediniz?

Hocam bende 3060'lı bir laptop kullanıyorum da esamesi okunmayacaktır derken ne demek istediniz?

Yeni yazılımsal ve donanımsal teknolojiler çıkacak demek istedim. Bununla beraberinde yeni çıkan oyunlarda bunlara yönelik optimizasyon ile geliştirilecektir. 3000 serisi de bundan yoksun kalacağı için performansı düşecektir. 1080p için çok uzun yıllar götürebilir. 2K ya da 4K takıntınız yoksa sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı