RTX 3060 sistem önerisi

6600xt yi almazsam cok sey kaybeder miyim bilmiyorum?
6600 XT, 3060'dan kas gücü olarak daha performanslı. Sürücü vb. sorunları yok. 6600 XT, 3060 ile 3060 Tİ arasında bir kart. Gamegaraj'da şuan 6600 XT sistem 14,700TL. İçinde Red Devil 6600 XT kart var. Premium bir seri Red Devil. Soğutması Rog Strix serisi gibi üst düzey. Karar sende. FSR, DLSS'e göre daha yeni bir teknoloji. DLSS, yazılımsal bir teknoloji değil, donanımsal bir teknoloji. FSR ise yazılımsal. FSR daha yeni çıktığı için çoğu oyunda yok. Fakat gelmeye başladı ve devam da ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@kino

Son düzenleme:
6600 XT, 3060'dan kas gücü olarak daha performanslı. Sürücü vb. sorunları yok. 6600 XT, 3060 ile 3060 Tİ arasında bir kart. Gamegaraj'da şuan 6600 XT sistem 14,700TL. İçinde Red Devil 6600 XT kart var. Premium bir seri Red Devil. Soğutması Rog Strix serisi gibi üst düzey. Karar sende. FSR, DLSS'e göre daha yeni bir teknoloji. DLSS, yazılımsal bir teknoloji değil, donanımsal bir teknoloji. FSR ise yazılımsal. FSR daha yeni çıktığı için çoğu oyunda yok. Fakat gelmeye başladı ve devam da ediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@kino
Dun 13.999 tl idi ama ekran kartı da fighter idi.
Siparişi degistirebilir miyim bilmiyorum.yaparlar mı acaba ?

Dun 13.999 tl idi ama ekran kartı da fighter idi.
Evet, daha ucuzdu. Fakat ekran kartı modeli farklı. Red Devil daha iyi. 700TL farka değer. Zaten çok ısınan bir ekran kartı değil.
Siparişi degistirebilir miyim bilmiyorum.yaparlar mı acaba ?
Yazarsanız belki yaparlar. Bu siparişi iptal edip, 6600 XT olan sistemi sipariş edebilirsin. 24 stok kaldı 6600 XT olan sistemde. Çabuk biteceğini sanmam fakat eğer değiştirmek istiyorsan elini çabuk tut.

Herkese teşekkürler ama sanırım nvidia dan vazgeçemeyeceğim bu yüzden iptal etmekten vazgeçtim.
Sanırım en geç salı günü teslim alırım. Teslim alınca sistemle ilgili sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplarım.

Arastirdigim kadarıyla piyasanın en ucuz aistemi. O paraya 1650 super olan sistem alanı gördüm.

Emin değilim ilk defa stok fanla kullanacağım. İntel sonuçta ne kadar kötü olabilir bilmiyorum. İş görür diyen var, sırf fan koymuş olmak için uretmiş diyen var.
Elimde corsair h80i sıvı sogutma var memnun kalmazsam onu takacağım ama onun da sesi bana biraz yuksek geliyor.
Sistemi aldım 1 hafta denedim. Beklentilerimi karşıladı. tavsiye ederim. bu da furmark sonucum.
furmak sonucu.PNG

@Emma Stone @Kronik10.5@Umut Kabak @Galactus616
Bir sorum olacak
Bu sistemi pubg de denedim 60 fps veriyor. Sizce normal mi bana bira düşük geldi. Ultra ayarlarda 1080p de.
Görüntü gayet canlı ve net ama fps.bana düşük geldi hic 61 olmadı hep 59 60 sabit.
Monitor 165 hz
Emulator de fps sinirlaması kismi otomatiğe ayarlı
Bu sistemde 60 fps normal mi cevaplayacak biri var mı acaba?

Son düzenleme:
selam ben kendime ekran kartı bakıyorum epey ağır oyunlwr oyunuyorum ancak henüz kendime uygun 1 ekran kartı bulamadım oynamak istediğim oyun ör:fortnite 1440px high ayarlar 90fps almak bütçe sorunum pek yok en fazla 13000tl işlemcim amd ryzen 5 5600banada destek verebilirmisiniz

selam ben kendime ekran kartı bakıyorum epey ağır oyunlwr oyunuyorum ancak henüz kendime uygun 1 ekran kartı bulamadım oynamak istediğim oyun ör:fortnite 1440px high ayarlar 90fps almak bütçe sorunum pek yok en fazla 13000tl işlemcim amd ryzen 5 5600banada destek verebilirmisiniz
RTX 3070 ti alabilirsin
belki cok az darbogaz yapabilir ama seni memnun eder

Geri
Yukarı