RTX 3060 sistem önerisi

Faslan

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Hazır Black Friday gelmişken bir sistem alacağım. Şu an pek indirim varmış gibi gözükmüyor hazır sistemlerde. Aklımda 2 tane sistem var şu an.
1. sistemin özellikleri bırakacağım 1. görselde gözüküyor. Fiyatı 21.682 TL.
2. sistemin özellikleri de aynı şekilde diğer görselde gözüküyor. Fiyatı 22.937 TL.
Aradaki fiyat farkı benim için önemli değil.
Geceye kadar bekleyeceğim. Eğer güzel indirim bulamazsam 2. görseldeki sistemi almayı düşünüyorum. Ama sistemde 3600 MHz'lik RAM seçeneği olmaması üzücü.
Sizin fikirleriniz neler?
Sistemdeki parçalarla ilgili öneriniz varsa ve paylaşırsanız çok güzel olur.

Dosya Ekleri

• Sistem1.png
    Sistem1.png
    68,6 KB · Görüntüleme: 36
  • Sistem2.png
    Sistem2.png
    84,9 KB · Görüntüleme: 46
Merhaba arkadaşlar. Hazır Black Friday gelmişken bir sistem alacağım. Şu an pek indirim varmış gibi gözükmüyor hazır sistemlerde. Aklımda 2 tane sistem var şu an.
1. sistemin özellikleri bırakacağım 1. görselde gözüküyor. Fiyatı 21.682 TL.
2. sistemin özellikleri de aynı şekilde diğer görselde gözüküyor. Fiyatı 22.937 TL.
Aradaki fiyat farkı benim için önemli değil.
Geceye kadar bekleyeceğim. Eğer güzel indirim bulamazsam 2. görseldeki sistemi almayı düşünüyorum. Ama sistemde 3600 MHz'lik RAM seçeneği olmaması üzücü.
Sizin fikirleriniz neler?
Sistemdeki parçalarla ilgili öneriniz varsa ve paylaşırsanız çok güzel olur.
Kesinlikle verilmez o para o sistemlere. 21 bin verip H610 serisi almak istemezdim ben. Kasalardan da Leo çok iyi değil.

İstediğiniz gibi değişimler yapın bu sistemlere illa GameGaraj'dan alacaksanız.

Son düzenleme:
Kesinlikle verilmez o para o sistemlere. 21 bin verip H610 serisi almak istemezdim ben. Kasalardan da Leo çok iyi değil.

İstediğiniz gibi değişimler yapın bu sistemlere illa GameGaraj'dan alacaksanız.
Listeye tek tek bakıp düzenliycem. Parça olarak anakart tavsiyeniz var mıdır peki?

Listeye tek tek bakıp düzenliycem. Parça olarak anakart tavsiyeniz var mıdır peki?
Ben kendim MSI PRO B660M E kullanıyorum, orta seviye, Intel için güzel bir anakart. Onu önerebilirim, AMD için MSI RPO B550M VDH var o da iyi. Daha ucuz olsun derseniz AMD için Asus Prime B550M K'da seçilebilir. Intel için B660M K'da güzel. Ha birde mesela 12100F seçecekseniz soğutucu seçmenize gerek yok bence, ben stok soğutucu ile 12100F kullanıyorum 75 dereceyi geçmiyor en ağır yükte.

Ben kendim MSI PRO B660M E kullanıyorum, orta seviye, Intel için güzel bir anakart. Onu önerebilirim, AMD için MSI RPO B550M VDH var o da iyi. Daha ucuz olsun derseniz AMD için Asus Prime B550M K'da seçilebilir. Intel için B660M K'da güzel. Ha birde mesela 12100F seçecekseniz soğutucu seçmenize gerek yok bence, ben stok soğutucu ile 12100F kullanıyorum 75 dereceyi geçmiyor en ağır yükte.
Çok teşekkür ederim. Farklı gelişmeler olmazsa alacağım sisteme karar verdim.
Görselde paylaşıyorum.

Dosya Ekleri

• SİSTEM.png
    SİSTEM.png
    68 KB · Görüntüleme: 33

Yeni konular

Geri
Yukarı