RTX 3060 sistemde CS2 düsük FPS veriyor

Rewolf

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ekran kartı Rtx 3060 işlemci Amd Ryzen 5 5500 anakart Msi a520ma pro
Merhaba sistemim RTX 3060 R5 5500 eski CS:GO'da 300-400 FPS alırken CS2 de 100-200 FPS almaya başladım sorunu nedir?

Bir sorun olduğunu sanmıyorum. 3060 TI var bende de aynı fps dropu bende yaşadım. Oyun grafiksel olarak biraz daha iyileştiği ve sanırım biraz ray tracing işin içine girdiği için oldu. Ray tracing eklemesi oldumu emin değilim ama ışıklandırma bir hayli değişti oyunda.

Ama optimizasyon sıkıntısı var hepsinden öte.

Bir sorun olduğunu sanmıyorum. 3060 Ti var bende de aynı FPS dropu bende yaşadım. Oyun grafiksel olarak biraz daha iyileştiği ve sanırım biraz Ray Tracing işin içine girdiği için oldu. Ray Tracing eklemesi oldu mu emin değilim ama ışıklandırma bir hayli değişti oyunda.

Bilgisizliğine veriyorum RT teknolojisi başka bir şey oyun optimizasyonu 3 aya düzelir iyi sosyaller.

Bir sorun olduğunu sanmıyorum. 3060 TI var bende de aynı fps dropu bende yaşadım. Oyun grafiksel olarak biraz daha iyileştiği ve sanırım biraz ray tracing işin içine girdiği için oldu. Ray tracing eklemesi oldumu emin değilim ama ışıklandırma bir hayli değişti oyunda.

İşin içinde nasıl Ray Tracing var açıklar mısınız?

Bilgisizliğine veriyorum RT teknolojisi başka bir şey oyun optimizasyonu 3 aya düzelir iyi sosyaller.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış kaynaktan bilgi aldıysam doğrusunu buraya yazmanızı isterim, öğrenmek için.

İşin içinde nasıl Ray Tracing var açıklar mısınız?
Tam eminlikle var veya yok demedim :) Işık ve yansımalardaki gelişmeyi ona bağladım ancak olmayabilir dedim, tam okumak lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yanlış kaynaktan bilgi aldıysam doğrusunu buraya yazmanızı isterim, öğrenmek için.

Tam eminlikle var veya yok demedim :) ışık ve yansımalardaki gelişmeyi ona bağladım ancak olmayabilir dedim, tam okumak lazım.

Hocam Ray Tracing oyun içinde özel bir ayar olarak bulunur bunu destekleyen kartlarla birlikte açılabilir bir teknolojidir saygılar ve sevgiler iyi sosyaller iyi geceler.

Yeni konular

Geri
Yukarı