RTX 3060 sistemde FiveM'de FPS düşüyor

exfurkan

Zeptopat
Daha fazla  
FiveM'de normalde oynarken hiçbir sorun yok ama belli bir süre sonra arabalar olsun insanlar olsun git gel yapmaya başlıyor.
Bu da FPS oyunu oynanmaz hala getiriyor, normalde 150 FPS alırken bu olunca 60 hatta 10 arasında oluyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
Sistemim i7 12700F RTX 3060 12 GB, 16 GB RAM, 512 GB M.2 SSD.

Belli bir süre sonra oluyor ise sistemin ısı değerleri yükseliyor olabilir. Ekran kartınıza ve işlemci ısı değerlerinizi bi kontrol edin yük altında.

Korsan oyun indirdiyseniz eğer virüs bulaşmış olabilir.
Teşekkür ederim yanıtın için bende öyle düşünüyorum ekran kartı durduk yere bozulck değil yeni aldım bilgisayarı format atıp deneyeceğim

Aynı sorun bende de var sürekli drop oluyor araba sürerken FPS 5'e kadar düşüyor.
Bu çok farklı dostum 160 fps alıyorum bilgisayarımd yeni ve iyi diyebilirim bilgisayara ısı değerine baktım hiç bir program yokken 50 derecede muhtemelen virüs var format deneyeceğim

Teşekkür ederim yanıtın için bende öyle düşünüyorum ekran kartı durduk yere bozulck değil yeni aldım bilgisayarı format atıp deneyeceğim

Bu çok farklı dostum 160 fps alıyorum bilgisayarımd yeni ve iyi diyebilirim bilgisayara ısı değerine baktım hiç bir program yokken 50 derecede muhtemelen virüs var format deneyeceğim
50 Bence normal değil hocam benimki 30-35 arası.

Yeni konular

Geri
Yukarı