RTX 3060 sistemde God of War'da FPS düşüyor

Chaweryyy

Femtopat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarımı Lemur'un önerisi şekilde aldım fakat God of War girince en düşük ayarda bile 1 saniyelik drop giriyor, en yüksek ayarda da. Arkadaşımda RTX 2060 var, o çok akıcı oynuyor. Ben neden böyle oynayamıyorum? Oyuna girerken de CPU 100 oluyor 100-90 arası.

Hocam anakart günceleyin driverları bir eski sürüme çekin. Çünkü NVIDIA driverları bu aralar adam akılı stabil çalışmıyor eski driverları deneyin bence.

Derece mi kullanım mı onu çözemedim, derece ise: CPU 100 Derece çok yüksek. Soğutucu yanlış monte edilmiş veya macun doğru sürülmemiş. İşlemci çok ısındığı için hız düşürüyor.

CPU 100 oluyorsa soğutucuyu çıkarıp.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarımı Lemur'un önerisi şekilde aldım fakat God of War girince en düşük ayarda bile 1 saniyelik drop giriyor, en yüksek ayarda da. Arkadaşımda RTX 2060 var, o çok akıcı oynuyor. Ben neden böyle oynayamıyorum? Oyuna girerken de CPU 100 oluyor 100-90 arası.

Bir dk başka oyunları deneyin bir de drop oluyorsa yeniden dönüş sağlayın.

Çünkü aynı sıkıntı bende de vardı oyun da RAM sızıntısı mı ne vardı arada sırada droplar giriyordu nadiren Spider-Man'ya da Cyberpunk deneyin drop oluyorsa biraz daha kolaylaşır.

Çünkü aynı sıkıntı bende de vardı oyun da RAM sızıntısı mı ne vardı arada sırada droplar giriyordu nadiren Spider-Man'ya da Cyberpunk deneyin drop oluyorsa biraz daha kolaylaşır.

Minecraft'ta 300 FPS veriyor :D bir sıkıntı var

Geri
Yukarı