RX 580 sistemde God of War'da FPS düşüyor

• Konuyu başlatan Dusa0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 401

Dusa0

Centipat
Daha fazla  
RX 580 8 GB aldım ekran kartını test etmek için God of War'a girdim, oyunu en düşük grafiklerle bile oynarken arada kasma ve drop çok oluyor sorun sistem, ekran kartında mı ya da oyunda mı? Fikri olanlar yazabilirse mutlu olurum.

Sistem:

i7 2600K.

Sapphire RX580 Nitro+

12 GB RAM.

RX 580 8 GB aldım ekran kartını test etmek için God of War'a girdim, oyunu en düşük grafiklerle bile oynarken arada kasma ve drop çok oluyor sorun sistem, ekran kartında mı ya da oyunda mı? Fikri olanlar yazabilirse mutlu olurum.

Sistem:

i7 2600K.

Sapphire RX580 Nitro+

12 GB RAM.
Driverler güncel mi?

Grafikleri yüksek-Ultra seviyesine getirin. Bende de RX 580 var. Ultra 34 FPS veriyor. Kasma yok. Sizde darboğaz var sanırım.

Overclock yapsam düzelme olur mu?

Pek olmaz işlemci değistirmen senin için daha sağlıklı olur.

Grafikleri yüksek-Ultra seviyesine getirin. Bende de RX 580 var. Ultra 34 FPS veriyor. Kasma yok. Sizde darboğaz var sanırım.

Yine de olmaz işlemci zaten tam performansda çalışamıyor ultraya ceksene cekmese ne.

8+4 yerine 8+8 yapmalısınız.

Pek olmaz işlemci değistirmen senin için daha sağlıklı olur.

Yine de olmaz işlemci zaten tam performansda çalışamıyor ultraya ceksene cekmese ne.

Ultraya çekince hani ekran kartı daha fazla kullanılıyor ya. İşlemci bu sayede ekran kartını biraz daha yakalayabilir. Ama kesinlik yok tabii ki. Belki çözülür.

Geri
Yukarı