RTX 3060 sistemde GTA 5'te düşük GPU kullanımı

4yb4rs

Picopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, GTA 5 Online oynarken değerleri çok düşük gördüm. Hem FPS düşük hem GPU kullanımı. RTX3060, i512400F, 165Hz monitör. Sizce de bu sisteme göre fazla düşük değil mi değerler? Acaba Online olduğu için mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-07-16 001727.png
    Ekran görüntüsü 2023-07-16 001727.png
    62,2 KB · Görüntüleme: 33
Aynı sorun bende de var. Online olsa bile en az 100 FPS görmeli bence. Bir adam RTX 3060 ile 130 FPS görüyordu story mode kısmında.

Rtx6080 çıksın yine düşük fps alırız. Bu oyunun fps sistemi biraz karışık.
Sorun normal mi? bende veya benim sistemde mi hata var? DEDİĞİNİZE KATILIYORUM. FPS SİSTEMİ KARIŞIK.

Aynı sorun bende de var. Online olsa bile en az 100 FPS görmeli bence. Bir adam RTX 3060 ile 130 FPS görüyordu story mode kısmında.
Sorun bende mi veya sistemde mi?

Sorun normal mi? Bende veya benim sistemde mi hata var? Dediğinize katılıyorum. FPS sistemi karışık.

En ufak bir fikrim yok. Ben de böyle bir konu açtım fakat istediğim cevabı alamadım.

Sorun normal mi? bende veya benim sistemde mi hata var? DEDİĞİNİZE KATILIYORUM. FPS SİSTEMİ KARIŞIK.

Sanırım laptop kullanıyorsun ve ultra ayarlarda oynadığını düşünürsek aldığın fps normal gibi.
Sorun sende değil tamamen oyunla ilgili. Bu oyunda 160-180 fps üstü alan bir insan evladı görmedim şu ana kadar.

Sanırım laptop kullanıyorsun ve Ultra ayarlarda oynadığını düşünürsek aldığın FPS normal gibi.
Sorun sende değil tamamen oyunla ilgili. Bu oyunda 160-180 FPS üstü alan bir insan evladı görmedim şu ana kadar.

Masaüstü kullanıyorum.

Sanırım laptop kullanıyorsun ve ultra ayarlarda oynadığını düşünürsek aldığın fps normal gibi.
Sorun sende değil tamamen oyunla ilgili. Bu oyunda 160-180 fps üstü alan bir insan evladı görmedim şu ana kadar.
4060Ti ile 190 FPS gördüm story’de. Fakat oyunun yapısından dolayı bir Rockstar klasiği olarak 188 FPS’yi geçtiğinizde oyun fazla fps’den dolayı bozuluyor ve takılıyor. Bu yüzden ben direk 165’e sabitliyorum. Bu arada MSAA ayarını düşürürseniz fps uçar bilginiz olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı