RTX 3060 sistemde Red Dead Redemption 2 40 FPS'ye düşüyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mertuckan0

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Gskıll 2x8 3200
SSD veya HDD modeli
Kingston 500 gb ssd
Ekran kartı
RTX 3060 12 GB ventus
Anakart
Asus pro b550m-p gen3
İşlemci
Ryzen 5 5500
1713798885233.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu videodaki ayarlari yaptiktan sonra FPS'im acayip düştü. Önceden 60 sabit ama sicakliga vuruyordu şu an FPS 40'i zor geçiyor ve ısınıyor. Çözümü bilen var mı?

Eki Görüntüle 2175731

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Şu videodaki ayarlari yaptiktan sonra FPS'im acayip düştü. Önceden 60 sabit ama sicakliga vuruyordu şu an FPS 40'i zor geçiyor ve ısınıyor. Çözümü bilen var mı?

Hocam unlost a güvenmen senin hatan.

Eki Görüntüle 2175731

Videoda FPS inizi düşürecek herhangi bir ayar gözüme çarpmadı.

Eki Görüntüle 2175731

Bu arada sistem yedek aldıysan geri yüklemeyi dener misin olmazsa şey yap sistem ayarlarını falan sıfırla bilgisayar sıfırla seç orada dosyalarımı sakla de muhtemelen ayarları sıfırlar ve sistemi.

Videoda FPS inizi düşürecek herhangi bir ayar gözüme çarpmadı.

Tam izlemedim ama muhtemelen MSConfig'deki işlemci ayarınıda açmıştır bu 😂

Bu arada sistem yedek aldıysan geri yüklemeyi dener misin olmazsa şey yap sistem ayarlarını falan sıfırla bilgisayar sıfırla seç orada dosyalarımı sakla de muhtemelen ayarları sıfırlar ve sistemi.

Tam izlemedim ama muhtemelen MSConfig'deki işlemci ayarınıda açmıştır bu 😂

Arkadaşın dedigi gibi sistem geri yükleme otomatik alıyor diye biliyorum. Tahminen PC'yi dün akşama filan dönderirsen veri kaybın olmadan, kurtarırsın.

Arkadaşın dedigi gibi sistem geri yükleme otomatik alıyor diye biliyorum. Tahminen PC'yi dün akşama filan dönderirsen veri kaybın olmadan, kurtarırsın.

Eğer almamışsa tek çözüm USB'siz format ama verileri saklarsa / saklamak istemezse USB'li format.

Sistem acayip yavaş açiliyor hoş geldiniz ekraninda 6 7 dk bekliyor diye SSD testi yaptim sonuç böyle çikti videodaki ayarlari yapmadan önce böyle değildi nasıl çözerim bunu?

Dosya Ekleri

• 1713854745773.png
    1713854745773.png
    31,4 KB · Görüntüleme: 14

Yeni konular

Geri
Yukarı