RTX 3060 sisteme PSU önerisi

@Eren Edoras Ayrıca soğutucu olarak önerim:

Teşekkür ederim dikkate alacağım

Merhaba, yakın zamanda Corsair RM750 80+Gold PSU aldım, kesinlikle öneririm. Ama 1000 TL geçmiyim diyorsanız XPG Core Reactor 650W alın derim, 750W stoklarda olmadığı için RM750 aldım. 3060 için 650W fazlasıyla yeterli olacaktır.

Eğer 1000 TL de sıvı soğutma bütçeniz varsa Arctic Liquid Freezer II 240mm öneririm.
Daha düşük bütçede kaliteli kule tipi soğutma almanız daha iyi olur.

Şöyle düşün. Renault Megane vs Mercedes s serisi.

Daha güvenli, kaliteli, korumalı.

Bu bir açıklama değil hocam kime göre daha güvenli, kaliteli vs oluyor bunu açıklar mısınız lütfen. Bu iki PSU arasındaki farklılıklar nedir mesela.

Bu bir açıklama değil hocam kime göre daha güvenli, kaliteli vs oluyor bunu açıklar mısınız lütfen. Bu iki PSU arasındaki farklılıklar nedir mesela.

Kullanılan kapasitör tapotoloji koruma sertifika ripple daha sayıyı mı?

Merhaba, yakın zamanda Corsair RM750 80+Gold PSU aldım, kesinlikle öneririm. Ama 1000 TL geçmiyim diyorsanız XPG Core Reactor 650W alın derim, 750W stoklarda olmadığı için RM750 aldım. 3060 için 650W fazlasıyla yeterli olacaktır.

Eğer 1000 TL de sıvı soğutma bütçeniz varsa Arctic Liquid Freezer II 240mm öneririm.
Daha düşük bütçede kaliteli kule tipi soğutma almanız daha iyi olur.
Düşük bütçede kaliteli kule tipi soğutma tavsiyesi verir misiniz? Ve yeterli olacak mıdır bu sisteme?

Nasıl bir açıklama istiyorsun. @RPM bilgilendirir.

@PashaReyiz @Mehmet A bu iki PSU'nun size göre neden berbat olduğunun açıklaması.

Yeni konular

Geri
Yukarı