RTX 3060 Tedarik

ChuckyReyhiz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Ailesi, RTX 3060 bekleyenlerden biriyim NVIDIA'nın sitesinde 25/02'de çıkacağı onaylandı. Az önce Vatan Bilgisayar'ın telefon hattından bilgi almak istedim fakat onlara henüz ekran kartı hakkında bir bilgi gelmediğini belirttiler... Şimdi ben bu ekran kartını ön sipariş verebilir miyim veya 25 şubatta nereden temin edebilirim? Önerisi bilgisi olan varsa yardımcı olup aydınlatırsa sevinirim.

25 Şubat'ta çıkacağının kaynağı

Screenshot_2.png

Attığınız linkde alabileceğiniz siteler mağazalar var artık sizin şansınız alıp alamayacağınız yine az bir stok olacaktır miningciler kaparlar hemen ama şansınızı deneyin.

Merhaba Technopat Ailesi, RTX 3060 bekleyenlerden biriyim NVIDIA'nın sitesinde 25/02'de çıkacağı onaylandı. Az önce Vatan Bilgisayar'ın telefon hattından bilgi almak istedim fakat onlara henüz ekran kartı hakkında bir bilgi gelmediğini belirttiler... Şimdi ben bu ekran kartını ön sipariş verebilir miyim veya 25 şubatta nereden temin edebilirim? Önerisi bilgisi olan varsa yardımcı olup aydınlatırsa sevinirim.

25 Şubat'ta çıkacağının kaynağı
Hocam piyasa belirsiz. Siz takipte kalın. Vatan bilgisayardan ziyade online alış-veriş sitelerini takip edin.

Geri
Yukarı