RTX 3060 Ti 15.000 TL'ye satılır mı?

Ek01000

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Birmingham
Daha fazla  
Arkadaşlar laptopumu aldım ve masaüstüm ile hiçbir işim kalmadı. 15 bine teklif geldi ve daha öncesinde 16 bine kadar teklif almıştım. Biliyorsunuz ETH %100'e yakın değer kaybetti ve mining kazançları adeta çakıldı. Sizce ne yapmalıyım? Yakında ETH miningi bitecek ve ortada kalmak istemiyorum, sizce 15 bin iyi bir teklif mi? Yoksa biraz daha beklemeli miyim 15.500/16.000'leri?

Teşekkürler.

15 bin mi? Verin gitsin. En kötü 3060'lı sistem alırsınız o paraya.
Legion 5 Pro aldım hocam, kullanmadığım için arkada mining yapıyordu ama biliyorsunuz ETH 1900$ gördü. Günlük kazanç şu an 3.5$ :D.

Sizce 16k, 15.k gibi teklifleri bekleyerek zaman kaybetmeli miyim?

Legion 5 Pro aldım hocam, kullanmadığım için arkada mining yapıyordu ama biliyorsunuz ETH 1900$ gördü. Günlük kazanç şu an 3.5$ :D.

Sizce 16k, 15.k gibi teklifleri bekleyerek zaman kaybetmeli miyim?
Çok kritik bir karar. Bence kazmaya devam edin. Hazır zorluk düşmüşken olabilidiğince ETH depolarsınız, değeri artınca da satarsınız. Ama 15 bin de az değil. 3060'lı bir sistem alıp kazım gücü yüksek sürücü ile hemen hemen aynı kazabilirsiniz bence.

Çok kritik bir karar. Bence kazmaya devam edin. Hazır zorluk düşmüşken olabilidiğince ETH depolarsınız, değeri artınca da satarsınız. Ama 15 bin de az değil. 3060'lı bir sistem alıp kazım gücü yüksek sürücü ile hemen hemen aynı kazabilirsiniz bence.
En başından beri planladığım buydu ama miningin bitmesi an meselesi. Kontratlar bitiyor ve yakında ETH miningi bitecek. Bu iki iki dört.

Onun dışında kartların fiyatlarının düşmesini istemiyorum çünkü direkt dolar alacağım, dolar artarsa alacağım dolar miktarı düşecek yine zararda olan ben olacağım.

Geri
Yukarı