RTX 3060 Ti 8600 TL

• Konuyu başlatan akt
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 42
  • Görüntüleme 3B
Bu paraya geçen sene RTX 3080 alınıyordu ve ben gidip 1500 lira daha ucuza RTX 3070 aldım. Bir yıldır pişmanlığını çekiyorum. Dövizin artması, talebin uçması ve kıtlık böyle giderse hayatımda sahip olacağım son kart RTX 3070 olacak sanırım. Bu fiyatlara RTX 3060 gördükçe kahroluyorum.

Hocam halen neyi ispatlamaya neyi kabullenmemeye çalışıyorsunuz. Bu başlığa tıklayan adam 8600₺ ile bu ürünü almayı hedefleyerek açıyor. 10.300₺ çok normal bir fiyat zaten. 2 fan ile 3 fan arasında neredeyse soğutma performansında ciddi bir fark dahi yok. Fanı %7 fazla açarım 3 fanlıya göre olur sana aynı derece.

Halen ürünün asıl fiyatı bu diyorsunuz. n11 de piyasanın her yerinde 90₺ ye kargo bedava satılan ürünü 60₺ ye koyup kargo ücretine 30₺ koyan esnaf gibisiniz. Bizde onu paylaşıp banane kardeşim kargo ücretinden ürün 60₺ desek ne kadar absürd durur değil mi?

Başlığa koyulması gereken 8600TL çünkü fiyatı o adam belki Almanya'dan alacak ve yanlış anlayacak nereye vergi uygulandığı belirtilmeli fakat başlıkta şu da yapılabilir "RTX 3060 8600TL (vergilerle 10.300TL tutuyor)." diye bilgilendirilmeli ama modlar büyük ihtimalle onu kaldırır.

Başlığa koyulması gereken 8600TL çünkü fiyatı o adam belki Almanya'dan alacak ve yanlış anlayacak nereye vergi uygulandığı belirtilmeli fakat başlıkta şu da yapılabilir "RTX 3060 8600TL (vergilerle 10.300TL tutuyor)." diye bilgilendirilmeli ama modlar büyük ihtimalle onu kaldırır.

Başlığı 775 euro olark değiştirin almancı arkadaşlar zorlanmasın.

Başlığı 775 euro olark değiştirin almancı arkadaşlar zorlanmasın.

Trollsün herhalde ben belki ingilteredeyim ve bana vergi uygulanmayacak adam başlığa 10300TL yazacak ve benim ülkemde 9000TL mesela ve ben senin yüzünden 400TL zarara gireceğim okumanda sıkıntı var herhalde Türkiye için başlıkta belirtilmesi gerek vergilerle 10300TL yazarsak hatalı olur neresi için vergi bilgilendirmeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı