Çözüldü RTX 3060 Ti AC: Odyssey'de yüksek ayarlarda 30 FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

thebqran

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ekran kartım tam performans veriyor mu vermiyor mu tam anlayamadım 3060 Ti güçlü bir kart tüm oyunları Full ayarlarda 1080p de 60 FPS açması gerektiğini düşünüyorum ama bugün Assassin's Creed Odyssey oynadım Full ayarlarda 1080p 30 FPS aldım YouTube'dan bir videoya bakıyorum adam 4 k 40 FPS alıyor 3060 Ti ve Ryzen 7 ikilisi ile, benim işlemcim Ryzen 5 5600X ve bu sorunu RDR2 de de yaşadım muhtemelen bu tür oyunlarda da yaşarım, yani bu sistemin tüm oyunları Full ayarlarda 1080p 60 FPS açması gerekmiyor mu yoksa ben mi yanlış biliyorum?

Yani aslında sen 1080P'de oynamıyorsun, çözünürlük 2 kat artıyor. 2K'da oynuyorsun o ayarı yapınca. Bak o normal bir ayar değil, sistemin gayet normal. O ayarın zaten yüzde 100 olması lazım. Çözünürlük yükseltme ayarı o.

Anladım sistem iyi olunca ayarları fullemeye alışmışız :)

O ayarı yüze çekip benchmark testi yapar mısın sonucu merak ediyorum.
3715328C-7122-4503-8AA6-C858496495D7.jpeg

Göremem hocam böyle SS atın ya da Google Drive'a yükleyin.

Evet fark ettim 😀 fotoğraf olarak attım şimdi.

Eki Görüntüle 1508838

Evet fark ettim 😀 fotoğraf olarak attım şimdi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kıyaslarsak sonuçlar normal, hatta daha iyi sizinki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hatta sizin işlemcinizle olan test buldum. Sonuç bire bir aynı. Dakika 7:09.

Kıyaslarsak sonuçlar normal, hatta daha iyi sizinki.

Hatta sizin işlemcinizle olan test buldum. Sonuç bire bir aynı. Dakika 7:09.

Evet bu kadar da yakın olmaz yani bu arada teşekkür ederim çözüm olarak nasıl işaretliyoruz.

Evet bu kadar da yakın olmaz yani bu arada teşekkür ederim çözüm olarak nasıl işaretliyoruz.

Mesajın sol altında bulunan "rapor" tuşuna basarak. Oradan "çözüm"ü işaretleyip rapor gönderebilirsin.

Seninki ultra değil maksimum ayarda oynamak oluyor. O şekilde oynarsan bak RTX 3090 Ti bile 70 FPS alıyor(1080p).

Yeni konular

Geri
Yukarı