RTX 3060 Ti canvar bir kart mı?

Bütçe
yok
Fiyat performans olarak güzel bir kart bence normal piyasada. İster miyim bilemedim, şuanda 3070 kullanıyorum zaten. :D

Vallahi fiyatları bir düzgün otursa 10/10 kart ama bu haliyle bile eski nesilde ne verip ne alıyorduk diye düşününce bile artık daha az verip daha güncel ve aynısını alabildiğin kart. Kimine göre F/P ama çoğunluk hala kartlar bu fiyat seviyelerindeyken ne kadar da ucuz olsa bir yerde pahalı hala. Ya bu ya da 3060 almak istiyorum, hayranıyım kendisinin. Ayrıca keşke biraz daha belleği fazla olsaymış, sonuçta gücü yerinde ama piyasa şartları.

Nvidia kötü. AMD her türlü bin basar. AMD, her konuda, her şeyden iyidir (!).
AMD ısınmaz moruk, sana kötü silikon gelmiş. Frekansı düşür. (!) AMD ekran kartında watmann aldıysan eski sürücüne dön AMD kötüleme usta. (!)

Düşünüyorum da şöyle bir 5-10 sene sonra bu kartı İzoly, Turbox sistemlere koyup oyun canavarı diye satacaklar biz de "3060 Ti'dan ancak kurabiye canavarı olur" diye dalga geçeceğiz.
10 sene sonra cloud gaming her yeri esir alacak.
Moderatörün "canvar" kelimesini onaylamasına mı şaşırayım, bu başlık altında yayınlamasına izin vermesine mi şaşayım bilemedim şimdi.

Canavardır kardeşim, canavardır.
Düşünmedim değil. Moderatörler de bir garip zaten, HDD arayan adama HDD yerine SSD al dediğim için 3 gün ceza yedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı