RTX 3060 Ti Coil Whine sesi veriyor

husoal

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bundan önce bir sistem topladım içinde ASUS Dual 3060 Ti GDDR6X modeli vardı coil whine sorunu ile karşılaştım. Garanitye gönderdim değişim yaptılar aynı kartı aldım bende fark ödemeyeceğim için onda da çıktı. Sonra onu satıp ASUS TUF Gaming 3060 Ti OC modelini aldım ve onda da çıktı ama bu 3 karttan da gelmesi normal gelmiyor bana artık. Sizce anakarttan geliyor olabilir mi? PSU'dan gelmiyor onu degistirdim kaliteli bir şey aldım ve kontrol de ettim. Yani TUF Gaming modelini alalı 2 gün oluyor. İade etmeli miyim? Yardımınızı bekliyorum.

Merhaba. Ben bundan önce bir sistem topladım içinde ASUS Dual 3060 Ti GDDR6X modeli vardı coil whine sorunu ile karşılaştım. Garanitye gönderdim değişim yaptılar aynı kartı aldım bende fark ödemeyeceğim için onda da çıktı. Sonra onu satıp ASUS TUF Gaming 3060 Ti OC modelini aldım ve onda da çıktı ama bu 3 karttan da gelmesi normal gelmiyor bana artık. Sizce anakarttan geliyor olabilir mi? PSU'dan gelmiyor onu degistirdim kaliteli bir şey aldım ve kontrol de ettim. Yani TUF Gaming modelini alalı 2 gün oluyor. İade etmeli miyim? Yardımınızı bekliyorum.

Coil whine olduğuna emin misiniz? Normal bir fan sesi olabilir kasanızın fanları ya da islemcinizin fanları.

Evet eminim çünkü FPS azaltıp arttırdığımda seste değişimler oluyor ve fanlarida durdurup denedigim olmuştu.

Hocam bence coil whine değildir yani 3 ekran kartındada coil whine çıkma olasılığı bilmiyorum gerçekten çok şanssız birisi olmanız gerekiyor.

Eve geçince atabilirim ya aslında eskiden çektiğim var ama buradan atılmıyor sanırım.

Hocam link olarak atın MediaFire'ya da Google Drive yükleyin öyle atın.

Geri
Yukarı