RTX 3060 Destekli NVIDIA GeForce 461.72 WHQL Sürücüsü Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
NVIDIA GeForce 461.72

NVIDIA GeForce 461.72 WHQL sürücüsü ile RTX 3060 ve kripto madencilik GPU’ları için destek sağlanıyor. NVIDIA tarafından yeni RTX 3060 ekran kartları ve şirketin CMP olarak anılan madencilik odaklı donanımları için destek sunan GeForce 461.72 WHQL sürücüsü sunuldu. RTX 3060‘ı bugün itibarıyla satışa sunan NVIDIA, kripto para madencilerini caydırmak için madencilik algoritması tespit edildiğinde madencilik […]

Devamı: RTX 3060 Destekli NVIDIA GeForce 461.72 WHQL Sürücüsü Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Biri bana şunu açıklayabilir mi? Bende 1080 Ti var. Neden NVIDIA her kart için aynı sürücüyü yayınlıyor? Mesela 1080 Ti ekran kartım için herhangi bir şey görmüyorum ben gelen son driverda, neden yüklemeliyim? Hep 3000 serisi kartlarla ilgili şeyler. Kafama çok takılıyor performans düşürüyorlardır diye.

RTX 3000 serisine destek eklendi diyor, diğer kartları boş geçtik demiyor ki. Bir sürü hata düzeltmesi ve ek özellikler geliyor. Mesela bu sürücüde:
  • Nioh 2 - The Complete Edition ve Mount & Blade II: Bannerlord için NVIDIA DLSS,
  • Rainbow Six Siege için NVIDIA Reflex desteği gelmiş.
Hata düzeltmelerine birkaç örnek de şöyle verebilirim:
  • The Isle'daki Freestyle desteği sorunu,
  • VIndictus'ta GeForce Experience ile kayıt yapamama problemi,
  • Vulkan destekli oyunlarda G-Sync kullanırken oyun içindeki pencere tipini tam ekrandan pencereli moda geçirirken performans düşüşü giderilmiş.
Geri kalanına buradan bakabilirsiniz, hepsini çevirecek vaktim yok maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı