RTX 3060 Ti FPS değerlerim normal mi?

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i5-12400f
Geforce RTX 3060Ti x3
Asus prime B660M-k D4
Twinmos 16Gb Tek Kanal RAM
Twinmos 512GB NVmE m.2 SSD
Cougar Helor 240 Sıvı soğutucu
Cougar 750w 80+ Bronze PSU
Cougar DarkBlader x5 RGB
Arkadaşlar 2K çözünürlüğünde Spider-Man Remastered oynuyorum. Bütün grafikler en yüksekte ve RTX very high. DLSS ise kalite modunda. Bu halde oyunda 50-60 arası alıyorum. Grafikleri ortaya çektiğimde ise 120'ye fırlıyor. Sizce normal mi?
Ekran kartı: RTX 3060 Ti 8 GB yüzde 70 kullanımda ve 6 GB VRAM yiyor.
İşlemci: i5 12400F yüzde 83 kullanımda.

Arkadaşlar 2K çözünürlüğünde Spider-Man Remastered oynuyorum. Bütün grafikler en yüksekte ve RTX very high. DLSS ise kalite modunda. Bu halde oyunda 50-60 arası alıyorum. Grafikleri ortaya çektiğimde ise 120'ye fırlıyor. Sizce normal mi?
Hocam fps değerleri normal gibi fakat gpu ve CPU kullanımı bayağı bir fazla ve ısı değerleri ne acaba

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam FPS değerleri normal gibi fakat GPU ve CPU kullanımı bayağı bir fazla ve sıcaklık değerleri ne acaba?

İkisi de 45 derece.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buna göre kötü mü kalıyor acaba? VRAM sıkıntısı da yok neden daha düşük acaba?

Geri
Yukarı