RTX 3060 Ti GDDR6X alınır mı?

Ben olsam bu tarihten sonra sıfır sistemde 5500 kullanmam. 5600 yaparım. Anakarti da 550 yaparım. Bu haliyle de 19 bine TL ye geliyor. Hazır sistemlerin biraz sağdan soldan kırpma huyları var. Ama ben de olsam şuan sıfır ekran kartı almam. Halen minning varmış gibi tek başına fiyatları fazla. Yine mantıklısı sistem içinde almak.

Sadece oyun oynamak için alıyor olsam amd tercih ederdim kesinlikle fakat her iki tarafı da kullanmış birisi olarak NVIDIA kartlar işlerimi çok daha kolaylaştırıyor.

Bunu tercih edin. 2 bin lira fazladan vermeye gerek yok.

Parçalarınız bu kart için gayet uygun.

Hocam yeni bir 3060 Ti ekran kartı çıkmış galiba Game booster markasının. Henüz yeni denemeleri olduğu için tercih edilmeli mi yoksa çip sorunu veya başka sorunlar çıkarabilir mi fiyatı çok uygun çünkü şu anlık.

Sistemi örnek olarak verdim. Anlatmak istediğim sistemin iyi veya kötü olması değil. O karta 13.000 TL verilmemeli. Böyle fahiş fiyat olmaz.

Ben normalde RTX 3070 Ti almayı düşünüyordum fakat galiba anakart ve PSU yeterli değil bu ekran kartı için.

Son düzenleme:
Sadece oyun oynamak için alıyor olsam AMD tercih ederdim kesinlikle fakat her iki tarafı da kullanmış birisi olarak NVIDIA kartlar işlerimi çok daha kolaylaştırıyor.

Hocam yeni bir 3060 Ti ekran kartı çıkmış galiba Game booster markasının. Henüz yeni denemeleri olduğu için tercih edilmeli mi yoksa çip sorunu veya başka sorunlar çıkarabilir mi fiyatı çok uygun çünkü şu anlık.

Ben normalde RTX 3070 Ti almayı düşünüyordum fakat galiba anakart ve PSU yeterli değil bu ekran kartı için.

RX 6800 çok daha iyi olur hocam hele 2K için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoda incelemişler. Ama uzun vadeli kullanımda sorun çıkarır mı bilemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı