RTX 3060 Ti için model önerisi

Bütçe
9800
Önceden model önerileri yapılırdı fakat artık "ucuza bulduğunu kap" demeye döndü iş :) O yüzden garantisi olan her marka alınabilir. Hala ekran kartı kıtlığı devam ediyor. Fiyatlar da malum.

O paraya 3070 Ti alırsın.
Bu gayet iyi; Inno3D NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti IChill X3 RED 8 GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri

Palit falan pek güvenmiyorum alınır mı
Arkadaş önerdiğiniz kartların fiyatlarına bakıyor musunuz yoksa laf olsun diye mi paylaşıyorsunuz millet 3070 Ti aldı o fiyata.
Dostum bir şey daha sorayım ryzen 3600 de darboğaz yapma ihtimali var mı r6 ve cod warzone oynuyorum

Son düzenleme:
Palit falan pek güvenmiyorum alınır mı

Dostum bir şey daha sorayım ryzen 3600 de darboğaz yapma ihtimali var mı r6 ve cod warzone oynuyorum
Palit grafik kart sektöründe 1988 yılından beri var yani köklü firma bir çok kişi bilmiyor güvensizlik o nedenle türkiye'de 2000-2010 yılları arasında aktif ürün satıyordu ama sonra distribütör anlaşmazlığından ötürü çekildi.1-2 yıl önce tekrar ülkemize giriş yaptı yani güvenilir firmadır.

Palit grafik kart sektöründe 1988 yılından beri var yani köklü firma bir çok kişi bilmiyor güvensizlik o nedenle türkiye'de 2000-2010 yılları arasında aktif ürün satıyordu ama sonra distribütör anlaşmazlığından ötürü çekildi.1-2 yıl önce tekrar ülkemize giriş yaptı yani güvenilir firmadır.
Tamamdır teşekkür ederim bilgi için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı