RTX 3060 Ti mı yoksa 4060 mı?

Bütçe
Yeteri kadar var orası önemli değil

zeyroxxd

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Hazır sistem alacağım ama hangi ekran kartını alsam karar veremedim. RTX 3060 Ti mı yoksa RTX4060 mı? Sizce hangi ekran kartı ve nedenlerini de yazar mısınız? Ben de arasındaki farkları öğreneyim. İşlemcim bu: AMD Ryzen 5 5500. Darboğaz hangisinde daha az olur?

4060 tabi ki. Hem DLSS 3.5+FG teknolojisi ile farkı açıyor hemde yeni bir model olduğu için yazılımsal desteği daha uzun olacak. 3060ti günümüzde sıfır sistemle alınabilecek bir ekran kartı değil.

RTX 3060 Ti RTX 4060'ı rahat geçen bir ekran kartı ama RTX 4060 olan Frame Generation biraz kararsız bırakıyor.

Merhaba. Hazır sistem alacağım ama hangi ekran kartını alsam karar veremedim. RTX 3060 Ti mı yoksa RTX4060 mı? Sizce hangi ekran kartı ve nedenlerini de yazar mısınız? Ben de arasındaki farkları öğreneyim. İşlemcim bu: AMD Ryzen 5 5500. darboğaz hangisinde daha az olur?

Merhaba. Hazır sistem alacağım ama hangi ekran kartını alsam karar veremedim. RTX 3060 Ti mı yoksa RTX4060 mı? Sizce hangi ekran kartı ve nedenlerini de yazar mısınız? Ben de arasındaki farkları öğreneyim. İşlemcim bu: AMD Ryzen 5 5500. darboğaz hangisinde daha az olur?

Ama 4060 alacaksan bu videoyu izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

RTX 3060 Ti RTX 4060'ı rahat geçen bir ekran kartı ama RTX 4060 olan Frame Generation biraz kararsız bırakıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Yani, 3060 ti mı alayım ?

yani 3060 ti daha mı iyi diyorsun ?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı