RTX 3060 Ti sistem 11.200 TL!

@Uçan adanalı ciddi misiniz? Attığınız sistem ekran kartı ve işlemci olarak daha geride. Sadece ekstra 8 GB RAM için 2 bin TL fazla vermek hiç mantıklı değil. Diğer bir arkadaş daha iyi fırsatlar gelebilir dedi, katılıyorum fakat bu sistem çok daha kârlı sizin attığınız sisteme göre.
Ekran kartı olarak geride değil üstün 4GB daha fazla benim attığım sistem ekran kartı olarak.

O zamanlar bende Gamegaraj’dan 6700 liraya 3070 almıştım ama nerde o zamanlar, artık yok geri geleceğini de sanmıyorum.
Gerçekten hocam , çok yüksek donanımlı bilgisayarları çok ucuza almıştık. Şimdi bakıyorum 3060Tİ'lı PC'ye 15 bin TL ödeyenler var bu piyasa artışı sadece 3-4 ay içinde gerçekleşti.

Hocam onun attığı sistem çöp: 256gbsdd güç kaynağı kötü 8 GB RAM ve RTX 3060 8 GB
Benim attığım: 512 GB SSD güç kaynağı yeter de artar 16 GB RAM RTX 3060 12 GB

Kullanıcı harici olarak 8 GB RAM daha alır PSU da yetmeseydi koymazlardı merak etme kasanın tek kötü yanı havasız olması.

Kullanıcı harici olarak 8 GB RAM daha alır PSU da yetmeseydi koymazlardı merak etme kasanın tek kötü yanı havasız olması.

Kişi o sistemi aldıktan sonra kendisine 1200TL zaten daha ayırabiliyorsa oldukça sağlam bir sistem. 3060 Ti çok güçlü bir kart. 3000 serisinin en yavru evlat olarak baktığım 3060 ise yakalayamıyor maalesef. Bir de 3060 Ti RTX 2080 Super'den de güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı