RTX 3060 Ti+12400F sistem 13.799 TL

Vatan bilgisayar o paraya ancak 1660 ti sistem satıyor. Eğer gerçekten o fiyatlara alabildiyseniz tebrik ederim baya bi şanslısınız demektir zira çok büyük ihtimalle hata yaptılar. Sistemsel veya insan kaynaklı bir sorun olmuş olabilir. Çünkü vatan bilgisayar en pahalıya oem ürün satan sitelerin başını çekiyor. İtopya, ince hesap, gamegaraj, teknobiyotik falan ne sayarsanız sayın bu fiyatlara 12400f 3060 ti sistem satmadılar.
Evet gerçekten o fiyatlara aldım,kendim gittim konuştum 3060 ti sistem 1660 ti sistem değil ödemesinide yaptım bekliyorum.Neden bu kadar dert oldu herkese anlamadım alamadığınız içinmi yoksa aynı sistemlere 18-20k verdiğiniz içinmi inanmıyosunuz.

Evet gerçekten o fiyatlara aldım,kendim gittim konuştum 3060 ti sistem 1660 ti sistem değil ödemesinide yaptım bekliyorum.Neden bu kadar dert oldu herkese anlamadım alamadığınız içinmi yoksa aynı sistemlere 18-20k verdiğiniz içinmi inanmıyosunuz.
Ben 15.500’e almıştım ama 1 tb ssd, sağlam bir psu ve esports duo alınca yaklaşık 20k’ya geldi. Sistemimden memnunum, dert falan olmadı. Merak ettim sadece. Hayırlı uğurlu olsun.

Vallahi çok iyi fiyat, hayırlı olsun.
Teşekkür ederim, daha iyi fırsatlar sizin olur umarım.

Hayırlı olsun kanka beni daha aramadılar sana ne kadar süre vermişlerdi sistem için.
Bana 10 güne kadar sürebilir dediler, aradığımda iki defa durumu öğrenmek için iade teklif ettiler. Son aramamdan 2 saat sonra teslim edebiliriz dediler :) Dün akşam aldım sistemi zaten sipariş zamanı da konunun açıldığı sabah.

Teşekkür ederim, daha iyi fırsatlar sizin olur umarım.

Bana 10 güne kadar sürebilir dediler, aradığımda iki defa durumu öğrenmek için iade teklif ettiler. Son aramamdan 2 saat sonra teslim edebiliriz dediler :) Dün akşam aldım sistemi zaten sipariş zamanı da konunun açıldığı sabah.
Bende aradım şimdi bugün yada p.tesi dediler bakalım. Kurdunmu sistemi kasanın fotoğrafı varmı

Geri
Yukarı