RTX 3060 Ti sistem 12.300 TL'ye toplanır mı?

Sizce 3600 ve gigabyte rtx 3060 ti gaming OC ve Asus tuf b450m plus 2 anakartlı bir sistemi stok....

• Çok rahat toplarsın

Oy: 28 39,4%
  • Hayır toplayamazsın

Oy: 43 60,6%

• Oy verenlerin toplamı
    71
Hocam yani ben en geç 2023 Mart ayına kadar beklerim olmadı alırım o zamana kadar sizce stok sorunu düzelir mi ve düzelirse ultima DUAL3060 sistem stok sorunu düzelince çok rahat 12300 TL'ye alınır mı şu an 13400 TL.

1000TL gibi düşüş olur stok sorunu giderilebilirse bu yaz içerisinde. Ama 2023 çok uzak bir zaman özellikle o yıl seçim olacağı için kur inanılmaz artar bu da fiyatları etkiler. Ama tekrarlıyorum 15000TL'lik sistem şu an satıyorsa 3-4 ay sonra stoklar düzelse bile 8-9 bine satılma hayali sadece çocukça olur.

1000TL gibi düşüş olur stok sorunu giderilebilirse bu yaz içerisinde. Ama 2023 çok uzak bir zaman özellikle o yıl seçim olacağı için kur inanılmaz artar bu da fiyatları etkiler. Ama tekrarlıyorum 15000TL'lik sistem şu an satıyorsa 3-4 ay sonra stoklar düzelse bile 8-9 bine satılma hayali sadece çocukluk olur.

Yok hocam o kadar değil dediğim ultima DUAL3060 sistem 13400TL stok sorunu düzelince 12300 TL olur mu diye sordum zaten hocam teşekkürler cevapladığınız için 😀
Anladım. Okuduğunu anlayamayan sensin ama kendini küçük düşüren ben. Hadi devam et. Burada ha bire cevap verip kendini küçük düşüren sensin.

Hocam siz ne düşünüyorsunuz ultima DUAL3060 ile ilgili?

Daha Technopat'a yeni üye olduğum zamanlarda açtığım konuyu baz alırsak, rahat rahat toplarsınız:

RTX 3070 öneriyorlarmış...

Yok hocam o kadar değil dediğim ultima DUAL3060 sistem 13400TL stok sorunu düzelince 12300 TL olur mu diye sordum zaten hocam teşekkürler cevapladığınız için 😀

Senle aynı fiyata bilgisayar bakıyorum ben de, 1 hafta önce Monster T7 v22.1 almıştım fakat beklediğim performansı vermedi ve çok ısınıyordu. Ben de daha bugün iade ettim. Masaüstüne geçeceğim.

Hocam tavsiyem düzelmesini beklemeden alın paranız varsa bu piyasa belli olmuyor stok sorunları düzelse bile fiyatlar çok fazla düşmez pek umutlanmayın tabii ki yarın ne olacağı belli değil ama bir bakarsınız bugün alabiliyorken yarın alamayabilirsiniz.

Hocam peki bu sistem stok sorunu düzelince çok rahat 12300 TL'ye alınır mı?

Rahat alınır fakat PSU yeter mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı