Çözüldü RTX 3060 Ti sistem Battlefront 2 açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Lac Hamwich O

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 gb
Ekran kartı
rtx 3060 ti
İşlemci
intel core i7 10. nesil
Bilgisayarımda aşağı yukarı 100 saat Battlefront 2 oynadım son zamanlarda oyunu açıyorum(oyunun ana ekranına gelmem 5-6 dk sürüyor ve bazen açılırken yanıt vermiyor) oyunun ana ekranında iken herhangi bir mod seçip başlatınca yükleme ekranında kalıyor Online oynayınca mı olur acaba diye düşündüm ancak offline oynamaya çalışınca da aynı şekilde yükleme ekranında kalıyorum tavsiye verebilecek arkadaşlar varsa mutlu olurum.

Çözüm
Herhangi bir mod yüklü değil dosya bütünlüğünü nasıl doğrularım bilemiyorum hocam anlatabilir misiniz?
Steam için bu rehber ile, Origin için de bu rehber ile yapabilirsiniz. Oyunu EA Play'den oynuyorsanız kaldırıp yüklemek tek çözüm, bildiğim kadarıyla EA Play'de oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama özelliği hala yok.
Herhangi bir mod yüklü değil dosya bütünlüğünü nasıl doğrularım bilemiyorum hocam anlatabilir misiniz?
Steam için bu rehber ile, Origin için de bu rehber ile yapabilirsiniz. Oyunu EA Play'den oynuyorsanız kaldırıp yüklemek tek çözüm, bildiğim kadarıyla EA Play'de oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama özelliği hala yok.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı