RTX 3060 Ti sistem için 600 Watt PSU Yeterli mi?

550W bile yeter, çok abartılıyor güç tüketimi nedense. Kart RTX 2060S'dan biraz daha güç tüketiyor, RTX 3070 falan değil.

Gd performance 600W alabilirsin.

Abi merhaba ben önceden PC topladım içinde PSU olarak Rampage 600 Watt 80 Plus bronz var RTX 3060 veya 3060 Ti uayrmı ekstra olarak i5 10400 F de alacağım.

Abi merhaba ben önceden PC topladım içinde PSU olarak Rampage 600 Watt 80 Plus bronz var RTX 3060 veya 3060 Ti uayrmı ekstra olarak i5 10400 F de alacağım.
rampage marka ürünlere güvenme hele ki söz konusu yüksek bütçeli ekran kartları ve işlemciyse, parana yazık olur madem o seviyelerde ekran kartı ve işlemci kullanacaksın 100-200 lira fazlasına daha kaliteli bir psu al bence.

rampage marka ürünlere güvenme hele ki söz konusu yüksek bütçeli ekran kartları ve işlemciyse, parana yazık olur madem o seviyelerde ekran kartı ve işlemci kullanacaksın 100-200 lira fazlasına daha kaliteli bir psu al bence.
abi sorun su ben önce sistem topladığım için böyle yoksa bende almazdım
peki abi rtx 2070 felan olurmu

abi sorun su ben önce sistem topladığım için böyle yoksa bende almazdım
peki abi rtx 2070 felan olurmu
kanka sen anlamadın sorun olup olmaması değil olmasına 3060ti da olur kullanırsın ama sürekli diken üstünde kullanırsın 600 watt rtx 2070 e de yeter 3060ti a da yeter ama rampage sana sıkıntı çıkarabilir demek istediğim bu
kanka sen anlamadın sorun olup olmaması değil olmasına 3060ti da olur kullanırsın ama sürekli diken üstünde kullanırsın 600 watt rtx 2070 e de yeter 3060ti a da yeter ama rampage sana sıkıntı çıkarabilir demek istediğim bu
bence bir bilgisayarcıya git ve psu'yu değiştir elindeki psu'yu da 2. elden belki satabilirsin

ama gx 1650 kullanıyorum ve bir sıkıntı çıkarmadı zaten abim canadadan 11 ay sonra gelcek gelirkne psu alabilir islemcide alcak bana bir psu önerirmisin

high power, corsair, zalman gibi markaların 600-650 watt olanlarından alabilirsin sağlam markalardır ve hepsinin 80+ sertifikası var 600'ün altına düşme ve bu markalardan aldırmaya çalış çok tuzlu bir parça değil zaten Kanada yerine Türkiye'den de alabilirsin bildiğim kadarıyla yurtdışı türkiye fiyatlarında sadece ekran kartı çok değişiklik gösteriyor

Şey ben best buy mağazasına baktım orada eniyisi 110 dolar civarı
abim orda baya kazanıyor ama ben babama üzüldüm pc yi black firydayda topladım bekleseydim 1 yıl rtx 3060 iyi sistemim olcaktı teşekürler bu arada

Şey ben best buy mağazasına baktım orada eniyisi 110 dolar civarı
abim orda baya kazanıyor ama ben babama üzüldüm pc yi black firydayda topladım bekleseydim 1 yıl rtx 3060 iyi sistemim olcaktı teşekürler bu arada
rica ederim güle güle kullan dediğim gibi psu yu dışardan getirtmene gerek yok ekran kartı dışında tüm parçalar aynı hatta bazı parçaların fiyatı Türkiye'de daha ucuz abinin getirdiği dolarlarla Türkiye'de alışveriş yapmanı öneririm ekran kartı hariç. Türkiye'de ekran kartı alım ve satım çılgınlığı olduğu için fiyatlar fahiş

Yeni konular

Geri
Yukarı