RTX 3060 Ti sistem nasıl?

Nasıl bende stok var gözüküyor.
A520 ucu ucuna besleyebilir işlemciyi ancak OC desteği yok ayrıca VRAM soğutması yok 4 değil 2 RAM slotu var 2 değil 1 M.2 slotu var.
Böyle görünüyor ne yazık ki.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-27-20-46-07-268_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-27-20-46-07-268_com.android.chrome.jpg
    47 KB · Görüntüleme: 22
Böyle görünüyor ne yazık ki.

A520 de yeterlidir MSI yapmanıza gerek yok
O sistemin artısı anakartı idi ancak şu an olmadığı için başka sistemlerde bakabilirsiniz
@ikseroo hocamın da önerisi olabilir.

A520 de yeterlidir MSI yapmanıza gerek yok
O sistemin artısı anakartı idi ancak şu an olmadığı için başka sistemlerde bakabilirsiniz
@ikseroo hocamın da önerisi olabilir.
Vallahi attığın gayet yerinde olmuş. Şu ara sistem kısıtlığı var gibi. Önerebileceğimiz 3 5 sistem kalmış. Alırsa 6750XT en mantıklısı.

Vallahi attığın gayet yerinde olmuş. Şu ara sistem kısıtlığı var gibi. Önerebileceğimiz 3 5 sistem kalmış. Alırsa 6750XT en mantıklısı.
Bunun anakartını değiştirmem gerekir mi eğer gerekirse daha sdd ve HDD eklemeyi de düşünüyorum bütçemi aşacak gibi

Evet bende şaşırıyorum yan yana koyup parçalarına bakardım hangisi daha mantıklı diye, şimdi bulamayınca sizi etiketliyorum :D

Bunun anakartını değiştirmem gerekir mi eğer gerekirse daha SSD ve HDD eklemeyi de düşünüyorum bütçemi aşacak gibi.

A520 yeterli sayılır SSD için orada 1TB Kioxia var onu yapabilirsiniz.
@lyondoras alırken işlemciyi kutulu olanı seçin satarsanız daha güvenilir olur.

Bütçeyi aşacak ise gerek yok. 2 TB HDD 999 liraydı. Sonradan depolamak için alınabilir.
Evet bende şaşırıyorum yan yana koyup parçalarına bakardım hangisi daha mantıklı diye, şimdi bulamayınca sizi etiketliyorum :D

A520 yeterli sayılır SSD için orada 1TB Kioxia var onu yapabilirsiniz.
@lyondoras alırken işlemciyi kutulu olanı seçin satarsanız daha güvenilir olur.
Arkadaşlar sıkboğaz etmek istemiyorum ama bu tercihi yapayım mı bu fiyatı verebilirim ?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-27-21-04-19-128_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2023-03-27-21-04-19-128_com.android.chrome-edit.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 16

Yeni konular

Geri
Yukarı