RTX 3060 Ti sistem nasıl?

3600 daha ideal bence.

RAM frekansi olarak yani.

Kesinlikle öyle, ama hazır sistemlerde 3600 MHz var mı bilmiyorum. İlave ücret gerekebilir.

İşlemciyi 5600X yapıp M.2 SSD yide 1TB yapıp aynı fiyata daha iyi performans alabilirsiniz.

5600 işlemci yeterli, 5600X gereksiz masraf olur.

Arkadaşlar toplu cevap vermeye çalışacağım becerebilirsem çok teşekkür ederim herkese.
İşlemciyi 5600X yapıp M.2 SSD yide 1TB yapıp aynı fiyata daha iyi performans alabilirsiniz.
Merhaba PSU iyi mi sizce ? Ben tam anlamıyorum. Ekran kartı B serisi öneriyorlar sizin düşünceniz nedir ?
HDD olarak 2TB HDD'lere yakın fiyatta 4TB var.
Merhaba bu kasayı görmüştüm çok hoşuma gitti aslında sizce 6700 xt olanı mı almalıyım bunu mu ?
Alınmaz
Bunu GD6X 3060 Ti ve R5 5600 yaparak alın.
Merhaba itopyadaki vok-birthday kasadan ne farkı var o konuda fikir verebilir misiniz ?

Ben şahsen 3060 ti olan kasalara daha yakınım testleri izlemiştim daha iyi performans gösteriyorlardı. Yine de sizlerin fikirlerini baz alacağım sizler daha iyi anlıyorsuz. Cevap veren her arkadaşa teşekkürler.

Arkadaşlar toplu cevap vermeye çalışacağım becerebilirsem çok teşekkür ederim herkese.

Merhaba PSU iyi mi sizce? Ben tam anlamıyorum. Ekran kartı b serisi öneriyorlar sizin düşünceniz nedir?

Merhaba bu kasayı görmüştüm çok hoşuma gitti aslında sizce 6700 XT olanı mı almalıyım bunu mu?

Merhaba İtopya'daki vok-birthday kasadan ne farkı var o konuda fikir verebilir misiniz?

Ben şahsen 3060 Ti olan kasalara daha yakınım testleri izlemiştim daha iyi performans gösteriyorlardı. Yine de sizlerin fikirlerini baz alacağım sizler daha iyi anlıyorsuz. Cevap veren her arkadaşa teşekkürler.

İtopya'daki sistemin PSU'su kötü diğer özellikleri karşılaştırırdım ama link açılmıyor.

Merhaba PSU iyi mi sizce? Ben tam anlamıyorum. Ekran kartı b serisi öneriyorlar sizin düşünceniz nedir?

Merhaba bu kasayı görmüştüm çok hoşuma gitti aslında sizce 6700 XT olanı mı almalıyım bunu mu?

Merhaba İtopya'daki vok-birthday kasadan ne farkı var o konuda fikir verebilir misiniz?

Ben şahsen 3060 Ti olan kasalara daha yakınım testleri izlemiştim daha iyi performans gösteriyorlardı. Yine de sizlerin fikirlerini baz alacağım sizler daha iyi anlıyorsuz. Cevap veren her arkadaşa teşekkürler.

RX 6700 XT ekran kartı en az 3070 Ti gücünde anakart olarak A320 göründüğüne bakmayın A520 h ud anakart kullanılıyor b serisi anakartlari aratmayacak tır PSU konusunda kullananlar gayet memnun.

İtopya'daki sistemin PSU'su ekran kartı GD6X değil SSD daha kötü anakart daha kötü fiyat daha kötü.

VELİUS / RYZEN 5 3600 / RTX 3060 Ti / 512 GB NVME M2 SSD / 16 GB 3600 MHZ DDR4 RGB GAMING OYUNCU BİLGİSAYARI
Arkadaşlar selam, linkteki bilgisayarı 2 TB HDD ekleyerek almayı düşünüyorum. 1 hafta içinde sistem alma niyetim var bütçem monitör dahil; 20-21 bin lira. Farklı tavsiyeleriniz varsa dikkate almak isterim. Çok anlamıyorum PSU kasa olayından. Hatay'da deprem bölgesinde öğretmenlik yapıyorum bu hafta geri döneceğim yanıtlara geç cevap verebilirim kusura bakmayın. Teşekkürler şimdiden.

17k ya çok pahalı 17-18 k ya 3070'li sistemler var ve işlemci olarak 5600'dan başlıyor sizin attığınız 3600 bence biraz daha bakının hemen karar vermeyin

RX 6700 XT ekran kartı en az 3070 Ti gücünde anakart olarak A320 göründüğüne bakmayın A520 h ud anakart kullanılıyor b serisi anakartlari aratmayacak tır PSU konusunda kullananlar gayet memnun.
Hocam selamlar önerdiğiniz sistemi almayı düşünüyorum. Sizce fiyatı nasıl beklememi tavsiye eder misiniz indirim kovalamaya gerek var mı ? Yoksa zaten ideal bir fiyatta mı ?

5600X e gerek yok anakart B550 yapsın isterse bir de SSD yükseltsin yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı