RTX 3060 Ti Sistem parçaları uyumlu mu?

• Konuyu başlatan Sanke
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 522
@Sanke elinde monitör var mı? Varsa çözünürlüğü kaç. Bir de sistemi oyun oynama amaçlı mı render, modelleme, yazılım vb. işler için mi alıyorsun.

Şu an bütçene uygun en iyi sistem bu.

1080P'de kullanılırsa darboğaz olur oyunlarda ama bu fiyata alabileceğin en iyi sistem bu şu anda.
Hocam hazır sistem istemiyorum. Parça parça amazondan alacağım. Eğer sistem uyumlu ise benim için okey. Attığım kasa ve sıvı soğutucu fiyatında başka bir alternatif önerin varsa alabilirim.

Hocam hazır sistem istemiyorum. Parça parça Amazon'dan alacağım. Eğer sistem uyumlu ise benim için okey. Attığım kasa ve sıvı soğutucu fiyatında başka bir alternatif önerin varsa alabilirim.

Parça parça alırsan diğer parçalardan kısıp en fazla 3080 alabilirsin ekran kartını. Önerdiğim sistemde 3080 Ti var. Bu durumda parçaları tek tek toplaman mantıksız olur.

Kısacası tek tek toplama, önerdiğim sistemi al.

Parça parça alırsan diğer parçalardan kısıp en fazla 3080 alabilirsin ekran kartını. Önerdiğim sistemde 3080 Ti var. Bu durumda parçaları tek tek toplaman mantıksız olur.
Dostum taksitli şekilde alacağım ve bir anda o kadar çekebileceğim bir kartım yok. Herhangi bir parçayı düşürmek gibi bir niyetimde yok. Kasa ve sıvı soğutucu için başka önerin varsa bekliyorum.

Geri
Yukarı