RTX 3060 Ti sistemde NVIDIA sürücü inmiyor

Omer Uzunsoy

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Geçenlerde RTX 3060 Ti aldım ve bilgisayarıma taktım ve driverını indirdim başlarda hiçbir sıkıntı yoktu ama bugün sabah Game Ready'e güncelleme gelmiş ve bende güncellemeyi hızlı kur ile kurmaya başladım yine bir sıkıntı yoktu fakat indirme işlemi bittikten sonra güncelleme olmadığını gördüm yani güncelleme yaptıktan sonra güncellemeleri kontrol et dedikten sonra sürüm hep aynı güncelle yazısı geliyor bende birkaç video filan izledim DDU ile kaldırdım tekrar kurmaya çalıştım bu sefer kurulum devam edemiyor gibi bir hata aldım bende yine birkaç video izledim ve şu Denetim Masası'ndan kod al filan sonra display. Driver kısmına yapıştır diye bir yere yapıştırdım bu sefer driver indirme işlemi başlıyor diye heyecanlandım ama bu sefer kurulum başarısız diye hata aldım hatta fotoğraf varsa koyarım yardım edin.

1668680006516.png

Şimdi tekrar DDU ile kaldırıp indirmeye çalışıyorum.

Evet buldum yeni gelen güncelleme 3060 Ti da bir sıkıntısı varmış bir eski sürümü yükledim güncelleme yapmadan kullanıyorum bir sıkıntı olmuyor sorunu düzelttiklerinde güncelleme yapacağım.

Evet buldum yeni gelen güncelleme 3060 Ti da bir sıkıntısı varmış bir eski sürümü yükledim güncelleme yapmadan kullanıyorum bir sıkıntı olmuyor sorunu düzelttiklerinde güncelleme yapacağım.

Bende de zotac var evet ben yapınca oldu eski sürümü yükle ilk önce ekran kartı sürücününü bir program var ddi gibi bir ismi vardı şimdi unuttum onu yükle driveri kaldır ve eski sürümünü yükle büyük ihtimalle düzelir
Kanka yeni 3060 Ti aldım Zotac beş saattir güncelleme ile uğraşıyorum kesin mi?

Bende de zotac var evet ben yapınca oldu eski sürümü yükle ilk önce ekran kartı sürücününü bir program var ddi gibi bir ismi vardı şimdi unuttum onu yükle driveri kaldır ve eski sürümünü yükle büyük ihtimalle düzelir
Ne yaptıysam olmadı knk format bile attım ne yapmam gerekiyor iademi etsem

Geri
Yukarı