RTX 3060 Ti sistemde oyunlarda çıkan ani renkler

Lazzo4196

Femtopat
Daha fazla  
AORUS GeForce RTX™ 3060 Ti ELITE 8G (rev. 2.0) ekran kartım mevcut her oyunda olmasa da bazı oyunlarda atacağım resimlerdeki gibi problemler yaşıyorum.
Sürücülerim güncel ve şu ana kadar sorun yaşadığım oyunlar RDR2, DL2, Sniper Elite 5 oyunlar dışında video masaüstü gibi yerlerde bu sorunu yaşamadım.
Not: Kasma donma FPS düşüşü yaşamıyorum.
Sistem:
anakart: ASUS Prime B560M-A
İşlemci: Intel i5 10400F
RAM: 16 GB 3200MHz.
Ekran kartı: 3060 Ti

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    1,9 MB · Görüntüleme: 94
  • 2.png
    2.png
    1,3 MB · Görüntüleme: 96
Son düzenleyen: Moderatör:
O halde yeni sürücü güncellemesi gelene kadar bekleyeceksiniz. Olmadı DDU ile silip daha eski sürücüde kurabilirsin.

Önerebileceğiniz bir sürüm var mı? Bu sorun birkaç sürümdür mevcut. Şüphelendiğim birkaç parça vardı onları değiştirdim, bir sonuca varamadım. Ya ekran kartında problem var ya da dediğiniz gibi sürücülerden kaynaklı problemlerim var.

Önerebileceğiniz bir sürüm var mı? Bu sorun birkaç sürümdür mevcut. Şüphelendiğim birkaç parça vardı onları değiştirdim, bir sonuca varamadım. Ya ekran kartında problem var ya da dediğiniz gibi sürücülerden kaynaklı problemlerim var.

RTX 3060 Ti son zamanlarda çok sorun çıkarmaya başladı. @Emirizmir sorun yaşıyor mesela. 3-4 önceki sürümü kurmayı dene.

RTX 3060 Ti son zamanlarda çok sorun çıkarmaya başladı. @Emirizmir sorun yaşıyor mesela. 3-4 önceki sürümü kurmayı dene.

Teşekkür ederim verdiğin bilgi için eski sürücülerle deneme yapmaya başlıyorum.
Çözüm olursa buraya tekrar dönüş yapıp hangi sürücü çözüm olduğunu yazarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı