RTX 3060 Ti ve R6 5600X sistem nasıl?

Pcalacakadam

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, Pckolik'in sitesinde alttaki gibi bir sistem gördüm, araştırmamı yaptım. Şu an gözüme güzel gelen bir sistem sizce Dolar'a endeksli düşüş yaşanır mı yakın zamanda yoksa daha beter yükseliş mi olur?

Sistem bilgileri: Plus'le oyun bilgisayarı.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X MPK.
Anakart: Gigabyte B450M-S2H
Bellek: XPG D30 16 GB(8×2) 3200MHz DDR4.
Ekran kartı: Gigabyte RTX 3060 Ti Pro.
Depolama: Kingston 500GB A2000 M.2
Kasa: NZXT H510 mid Tower Beyaz/Siyah
Güç kaynağı: XPG 650W Pylon 80+
Soğutucu: AMD Wraith Stealth.

Sistem linki:Plusle Oyun Bilgisayarı – Pckolik

Merhaba dostlar, Pckolik'in sitesinde alttaki gibi bir sistem gördüm, araştırmamı yaptım. Şu an gözüme güzel gelen bir sistem sizce Dolar'a endeksli düşüş yaşanır mı yakın zamanda yoksa daha beter yükseliş mi olur?

Sistem bilgileri: Plus'le oyun bilgisayarı.
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X MPK.
Anakart: Gigabyte B450M-S2H
Bellek: XPG D30 16 GB(8×2) 3200MHz DDR4.
Ekran kartı: Gigabyte RTX 3060 Ti Pro.
Depolama: Kingston 500GB A2000 M.2
Kasa: NZXT H510 mid Tower Beyaz/Siyah
Güç kaynağı: XPG 650W Pylon 80+
Soğutucu: AMD Wraith Stealth.

Sistem linki:Plusle Oyun Bilgisayarı – Pckolik
Eskiden bu olayı yaşamış arkadaşlar gibi siz de bu piyasada PC alınmaz demeyin, alın. Sistem güzel.

@Pcalacakadam anakart dışında güzel sistem, sisteme, sonradan kule tipi veya sıvı soğutucu eklenirse iyi olur. Fiyatlar ne olur bilemeyiz. 25 Kasım'da İtopya indirimleri başlayacak.

Anakartın o işlemci için biraz basit, XPG marka güç kaynağını bilmiyorum ama SSD'lerinde zamanla aksama oluyor bir de o işlemciye soğutucu almak zorunda kalacaksın bu üçüne güvenirim dersen alabilirsin öncelikle önceden alan varsa yorumlarını oku o parçalara ait feedbackleri mesela ama şundan eminiz işlemci soğutucu şart.

Anakart ve işlemci soğutucu kesinlikle eklenmeli 5-6k olan sistemlerle aynı anakart.
+++
Sitede sisteme ekleme yapılıyor mu?

Son düzenleme:
Üç aşa beş yukarı aynı sistemi 1.5 ay önce filan 12.700'e satılıyordu belki 2 ay olsun. Kasa filan değiştirdim anakart değiştirdim 13.800'e aldım. Beklemek pişmanlık oluyor.

Geri
Yukarı