RTX 3060 Ti ve RTX 3070 hazır sistem önerisi

20 Percent

Kilopat
Selam, RTX 3060 Ti ve RTX 3070 / 3070 Ti içeren en ucuz hazır sistemleri arıyorum. İkisi için de ayrı ayrı bulursanız çok sevinirim.

Hocam bence şu anlık APU toplayın
Kafamda 5600G ile bir kasa toplayıp ekran kartlarının düşmesini beklemek var ama ne kadar mantıklı karar veremedim.
Fiyatını düşünecek olursak mantıklı aslında. Bunu da göz önünde bulunduracağım. Şimdilik amacım başlıkta belirttiğim kartlara sahip en ucuz sistemleri bulup maliyetlerine göre bir oturup düşünmek.

Kafamda 5600G ile bir kasa toplayıp ekran kartlarının düşmesini beklemek var ama ne kadar mantıklı karar veremedim.

Fiyatını düşünecek olursak mantıklı aslında. Bunu da göz önünde bulunduracağım. Şimdilik amacım başlıkta belirttiğim kartlara sahip en ucuz sistemleri bulup maliyetlerine göre bir oturup düşünmek.
Bu ülkede fiyatların düşeceğini pek düşünmüyorum. Arkadaşın önerdiğini alma. Clevo kasa o model sanırım.
Flow Silver [Oyun Fatih'i] I i5 11400 RTX 3070 8GB DDR4 16GB 480GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com bunu alabilirsiniz 3070 sistem olarak. Sadece soğutucuyu Kraken olan yapın. Şu anda ucuz bu sistem.

Elinizide bilgisayar varsa ve oyun oynamak için yeni bir sistem toplayacaksanız, gidin bir oyun konsolu alın geçin derim bu zamanda.
Elinizide bilgisayar varsa ve oyun oynamak için yeni bir sistem toplayacaksanız, gidin bir oyun konsolu alın geçin derim bu zamanda.

Masaüstü dizmek değil yaptığın bu yorum saçma. Evde kullanılacaksa 15 bin liraya mis gibi 3060 kasa varken gidip 3050ti laptop almanın mantığı ne? https://www.itopya.com/pqueen-logic_h16452

Üstelik laptopta 3050ti ile aldığın FPS'in 2 katını masaüstü 3060'da alıyorsun. Aradaki fark az buz değil.

1642324083945.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

3060 ti şu kasa geçenlerde 18 bin liraya satıldı.

Geri
Yukarı