RTX 3060 Ti vs RTX 3070

Harika bir ilaç getiriyorum sana;

Üstüne 500 serisi anakart almışsın, Smart Memory'de kullanırsın.

Smart Memory ve 3080 performansında bir kart çok çekici ama...
Ben hafif oyunlar oynuyorum zaten, 3070 de alsam 144FPS üstünü rahat göreceğim, o yüzden risk almaya değmez :D.

İfade cezası almış iki kişinin tartışması harika ya :D.

Smart Memory ve 3080 performansında bir kart çok çekici ama...
Ben hafif oyunlar oynuyorum zaten, 3070 de alsam 144FPS üstünü rahat göreceğim, o yüzden risk almaya değmez :D.
Sen bilirsin. Daha güçlü bir kart, 7299TL ve Smart Memory gibi avantajları var.
İfade cezası almış iki kişinin tartışması harika ya :D.
:mad:
4 Aralık bekliyorum. Gelsin de like atayım size. @MisakiTaro'ya da kızgın :mad:

Sen bilirsin. Daha güçlü bir kart, 7299TL ve Smart Memory gibi avantajları var.

:mad:
4 Aralık bekliyorum. Gelsin de like atayım size. @MisakiTaro'ya da kızgın :mad:
Her seferinde beğeni tuşunu arayıp sonra ifade yasağının olduğu hatırlamak... 1 ay verseler nasıl dayanırdım bilmiyorum. Bu akşam bitiyor benimki. :D

@Samotne Ciasteczka bu arada ben DLSS olayını unuttum, gerçi benim oynadığım oyunlarda yok ama işe yarar yani, fiyatı 5K civarında olursa ışıklı bir 3060 Ti alacağım, yoksa Galax 3070 SG veya Palit 3070 gamerock.
Aslında dürüst olursam, 3070 al. DLSS falan filan gibi özellikler 6000 kartlara yeni yeni gelecek. 6000 serisinin olgunlaşmasını bekleyeceğine halihazırda olgun 3070 alabilirsin.

Aslında dürüst olursam, 3070 al. DLSS falan falan gibi özellikler 6000 kartlara yeni yeni gelecek. 6000 serisinin olgunlaşmasını bekleyeceğine halihazırda olgun 3070 alabilirsin.

3060 Ti ile ilgili doğru düzgün incelemeler çıksın, 3070 ile karşılaştırmaları yapılsın, eğer çok yüksek bir FPS farkı yoksa ve 3060 Ti kartın fiyatı uygunsa direkt 3060 Ti alacağım.

Geri
Yukarı