RTX 3060 Ti vs RX 6600 XT

Bütçe
8K çok iyi olursa 9k'ye kadar çıkılabilir

Meraklı Kunduz

Picopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar! Intel i5 12400F gibi bir işlemci alacağım ve sırada ekran kartı alacağım. Bütçem 8 - 9K fakat o fiyata RX 6600 XT bulmak istiyordum fakat birkaç video gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Video şu şekildeydi, sizce RTX 3060 Ti'yi mi tercih etmeliyim yoksa RX 6600 XT'yi mi tercih etmeliyim?

- Aralarında 10 FPS gibi farklar oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamünaleyküm arkadaşlar! Intel i5 12400F gibi bir işlemci alacağım ve sırada ekran kartı alacağım. Bütçem 8 - 9K fakat o fiyata RX 6600 XT bulmak istiyordum fakat birkaç video gördüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Video şu şekildeydi, sizce RTX 3060 Ti'yi mi tercih etmeliyim yoksa RX 6600 XT'yi mi tercih etmeliyim?

AMD ye karşı bi ön yargı bulunuyor ekran kartlarında şöyle ki eğer yazılımsal da iyi olmasını istiyorsanız NVİDİA seçebilirsiniz ben AMD kullanıyorum memnunum AMD nin özellikle FPS boosterı ve ESports modu çok güzel aralarında pek fark yok dediğiniz gibi tercih sizin.

Rx 6600Xt.

3060 Ti daha iyi bir kart fakat 6700 XT çok daha iyi olur 9K'da.
1657094683118.png

Hocam bunların bir karşılaştırma videosu falan var mı?
1080P 11 oyun ortalaması;
1657101273982.png

2K 11 oyun ortalaması;
1657101314254.png

Ayrıca darboğaz yaşamam umarım.
Yaşamazsın. Daha agresif kartları besliyor o işlemci.

1080p 11 oyun ortalaması;
Eki Görüntüle 1442741
2K 11 oyun ortalaması;
Eki Görüntüle 1442743

Yaşamazsın. Daha agresif kartları besliyor o işlemci.

Hocam aslında benim 21k bütçem var ekran kartına 9K ayırmam mı daha iyi olur yoksa daha iyi donanımlara para harcamam mı? ( 3K ise işlemciye ayırdım )

Geri
Yukarı