RTX 3060 TUF Gaming fanları boşta çalışıyor

BatuhanUcan

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, başlıkta belirttiğim kartı kullanmaktayım, normal şartlarda 55 derece altında fanlar çalışmaması gerekirken masaüstünde %53 devirde çalışıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim, GPU Tweak 2 ve MSI Afterburner kullanıyordum, iki uygulamada da "default" yapmama rağmen, sürücüleri yeniden kurmama rağmen sorunu çözemedim. Çözümü bilen yardım edebilir mi?

Auto yaptın mı? Ya da kendin fan eğrisi oluştur 55'ten başlatmayı dene fanları.

Bende 3060 rog ekran kartımda aynı sorunu yaşamıştım. Driver Güncelleyince Geçmişti Bende.
Hangi driveri güncellediniz? Msi After Burner'da "auto" da %53 e çekiyor ama manuel olarak sıfıra çekersem duruyor
Auto yaptın mı? Ya da kendin fan eğrisi oluştur 55'ten başlatmayı dene fanları.
Evet yaptım otomatik ayarlarda durmuyor.

Herkese merhaba, başlıkta belirttiğim kartı kullanmaktayım, normal şartlarda 55 derece altında fanlar çalışmaması gerekirken masaüstünde %53 devirde çalışıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim, GPU Tweak 2 ve MSI Afterburner kullanıyordum, iki uygulamada da "default" yapmama rağmen, sürücüleri yeniden kurmama rağmen sorunu çözemedim. Çözümü bilen yardım edebilir mi?

ASUS Armoury Crate'den sessiz moda alıp dener misin? Arkadaşımın 1660 ASUS ekran kartında sessiz moda aldığımızda boşta fan açmıyordu.

ASUS Armoury Crate'den sessiz moda alıp dener misin? Arkadaşımın 1660 ASUS ekran kartında sessiz moda aldığımızda boşta fan açmıyordu.
deniyorum hemen.
Sessiz modu bulamadım, nereden ayarlanıyor bilgi verir misin?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı