RTX 3060 ve R5 3600 GamingGen sistem alınır mı?

Omnium Gatherum

Centipat
Daha fazla  
Bu sistemi ilk olarak yaklaşık 1 ay önce 9.500 liraya satmışlar ve sonrasında stoklara tekrar girme durumları vs. olmuş. Pazar günü stoklara 12.200 liralık bir fiyatla tekrar girdi ve pazartesi günü öğleden sonra fiyatı 13.000 lira oldu.

Almayı düşündüğüm sistem bu, arkadaşlarım çok geç olmadan yani stokları tamamen bitmeden almamı söylüyorlar.

Sizce bunu almalı mıyım yoksa kendime bir sistem toplayıp, ekran kartı yakalamaya çalışmak çok mu riskli veya saçma olur şu anki piyasada?

Bu sistemi ilk olarak yaklaşık 1 ay önce 9.500 liraya satmışlar ve sonrasında stoklara tekrar girme durumları vs. olmuş. Pazar günü stoklara 12.200 liralık bir fiyatla tekrar girdi ve pazartesi günü öğleden sonra fiyatı 13.000 lira oldu.

Almayı düşündüğüm sistem bu, arkadaşlarım çok geç olmadan yani stokları tamamen bitmeden almamı söylüyorlar.

Sizce bunu alınır mı yoksa kendime bir sistem toplayıp, ekran kartı yakalamaya çalışmak çok mu riskli veya saçma olur şu anki piyasada?

Bence şimdi alın hocam yarın bu sisteme stok sıkıntısı yüzünden zam gelirse pişman olursun 3060 zaten miningcilerin göz bebeği fiyatı her gün artıyor ben al derim hocam.

Alınmaz, bunu öneririm.
Ekran kartlarında stok yok, sistem almak daha ucuza geliyor.
Bu sistemi önerebilirim, 10600KF çok daha mantıklı olur. Tabii önerim içerisindeki anakartı satıp Z490 anakart almanız.
hepinize teşekkür ederim yanıtlarınız için. Cahilliğimden soruyorum, göndermiş olduğum linkteki kasa ile sizin önerdiğiniz arasında ne fark var? neden onun yerine diğerini önerdiniz yani?

İşlemci daha iyi hocam, 3600 3060 ile darboğaz yapıyor.
kapitalizme mahkum olduğumdan mı yoksa bilgisizliğimden mi böyle düşünüyorum bilmiyorum ama diğerinin bileşenlerinde ASUS TUF olması cezbedici geldi sadece. Onun haricinde, eğer gerçekten ASUS yerine ZOTAC vs. olması alınmaz kılsaydı diğerini önermezdiniz tabii ki. teşekkür ederim tekrar

Ekran kartlarında stok yok, sistem almak daha ucuza geliyor.
Bu sistemi önerebilirim, 10600KF çok daha mantıklı olur. Tabii önerim içerisindeki anakartı satıp Z490 anakart almanız.

Anakartı bize DE satabilirsiniz. Yabancı değiliz:D
Alınmaz, bunu öneririm.

En azından 32 GB'a yükseltin. Farkı çok belli olacaktır.(şaka yapıyorum 16 GB yetecektir tepe tepe ekran kartı fazlasıyla karşılar.)
GIGABYTE Nvidia 8GB RTX3070 EAGLE GDDR6 256 Bit GV-N3070EAGLE OC-8GD PCI-Express 4.0 Ekran Kartı - 5,338.98 TL + KDV böyle bir şey mümkün mü? Eğer mümkünse toplama bilgisayar öneriyorum.

Son düzenleme:
Anakartı bize DE satabilirsiniz. Yabancı değiliz:D

En azından 32 GB'a yükseltin. Farkı çok belli olacaktır.(şaka yapıyorum 16 GB yetecektir tepe tepe ekran kartı fazlasıyla karşılar.)
GIGABYTE Nvidia 8GB RTX3070 EAGLE GDDR6 256 Bit GV-N3070EAGLE OC-8GD PCI-Express 4.0 Ekran Kartı - 5,338.98 TL + KDV böyle bir şey mümkün mü? Eğer mümkünse toplama bilgisayar öneriyorum.
Tercihim sanırım Intel’li olandan yana olacak. İlerleyen zamanda tekrar iletişime geçebiliriz tabii, neden olmasın.
Dolandırıcı bir site olduğuyla ilgili yazılar, yorumlar ve şikayetler gördüm epey. Gerçek olmasını herkesten fazla isterdim

Geri
Yukarı