RTX 3060 ve R5 5500 sistem için 3500TL monitör önerisi

Bütçe
3500

babylon

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 7 7800X3D - MSI Pro X670-P Wifi - MSI RTX 4070 X Slim - XPG Lancer DDR5 32GB - Crucial P5 2TB Nvme M2
Meslek
Milli Eğitim Bakanlığı Erasmus Proje Koordinatörü
Herkese iyi Sosyaller.
Başlıkta belirttiğim üzere 2700 - 3500 TL arası 120 Hz ve üzeri monitör tavsiyesine ihtiyacım var. Karşılaştırma sitelerinden araştırma yapıyorum ancak tüm özellikleri yazmıyorlar. Free Sync modeller daha uygun fiyatlı ama gördüğüm kadarıyla G-Sync uyumluluğu olan modeller var. Tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Bütçeyi biraz zorlayabilirim aslında. Peki bu ürüne karşılık bu ürün hakkında yorumunuz nedir?

Fason ürün diye biliyorum. Lenovo adına asıl üreticisi kim bilginiz var mı?

Bütçeyi biraz zorlayabilirim aslında. Peki bu ürüne karşılık bu ürün hakkında yorumunuz nedir?

Gigabyte kronik sorunlu diye biliyorum, Dell'i alın geçin.

Fason ürün değil hocam. G24F kronik sorunlu. Dell G2422HS veya Lenovo G24-20 dışında alabileceğiniz mantıklı bir model yok.

@kadirz123 @Görkem Say @Error teşekkür ederim. İncelemeye devam ettiğim bir iki ürün daha var. Fiyat olarak öne çıkmış bir ürün var ViewSonic.

Bu ürün ve Dell arasında biraz daha araştırma yapacağım. ViewSonic hakkında ne düşünüyorsunuz?
VA panel önermiyorum. Dell G2422HS bütçeniz varsa onu alın.

Forumun genelinde aynı ürünler tavsiye edilmiş. Tam bugün alacaktım fiyatı 4000 TL'ye çıktı. Hedefimi MSI MAG Artymis 274CP olarak belirledim. Ghosting problemi sadece ECO modda var, 165Hz Gaming mod açıldığında sorun çözülüyor. Bakalım deneyimlerimi paylaşırım. Hepinize teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı