RTX 3060 ve R5 5600X sistem 10 dakika oyun oynadıktan sonra kapanıyor

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
RTX 3060 ASUS TUF, XPG DDR4 3200MHz 4x8 GB RAM, ASUS TUF B450M Pro-s, R5 5600X, Cougar STX 700W 80+, 2 adet de Kioxia 1TB M.2 SSD kullanıyorum.
Daha dün hiçbir sorun yoktu, 4-5 saat oyun oynuyordum bugün ve bilgisayarı açtığımda internette takılıyordum.
Sonra oyun oynamak istedim ve 10 dakika oynadıktan sonra bilgisayar kapandı, ışıkları falan gitti.
Sorunun kaynağı nedir acaba? Daha dün rahat rahat oynuyordum, endişelendim şu an.

Son düzenleyen: Moderatör:
RTX 3060 ASUS TUF, XPG DDR4 3200MHz 4x8 GB RAM, ASUS TUF B450M Pro-s, R5 5600X, Cougar STX 700W 80+, 2 adet de Kioxia 1TB M.2 SSD kullanıyorum.
Daha dün hiçbir sorun yoktu, 4-5 saat oyun oynuyordum bugün ve bilgisayarı açtığımda internette takılıyordum.
Sonra oyun oynamak istedim ve 10 dakika oynadıktan sonra bilgisayar kapandı, ışıkları falan gitti.
Sorunun kaynağı nedir acaba? Daha dün rahat rahat oynuyordum, endişelendim şu an.

Garanti varsa servise göndermek çok doğru bir karar olur.

Tekrar açılıyor mu bilgisayar açılınca yoksa komple sustu mu?

Hocam cezalıydım yazamadım bilgisayardan yazıyorum şu an zaten hiçbir sorun gözükmüyor ama 10 dakika oyundan sonra kapanıyor otomatik ışıkları falan onun dışında bir sorun yok video falan izliyorum.

Evet aldığım günden beri Cougar stx 700W'nin orijinal kablosunu kullanıyorum hocam.

Sorun PSU da olabilir orijinal bir kablo mu kullanıyorsunuz?

Tekrar açılıyor mu bilgisayar açılınca yoksa komple sustu mu?

Hocam müsaitseniz bakabilir misiniz sorunun neyde olduğuna dair hiçbir bilgim yok eğer bilginiz varsa beni bilgilendirebilir misiniz ona göre bilgisayarcıya götüreceğim yarın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı