Rehber RTX 3060'a sahip laptopların Timespy skorları ve sıcaklık değerleri

Burada ki değerler tamamen cihazın kendi yazılımı üzerinden yapılan ayarlar ve bu ayarlar üzerinden alınan değerler.

Ne fark eder cihazin yazilimi uzerinden veya baska bir yazilim uzerinden yapilmasi, ayni seyi yapiyorsun. Cihazin kendi yazilimi uzerinden yapinca overclock sayilmiyor mu?

Nereden biliyorsun senden sonra v20.4 alacaklarin ayni RAM chipleriyle karsilasacagini mesela, sana Samsung denk gelir baskasina Micron. Senin cikabildigin overclock degerleriyle ayni bilgisayara sahip herkesin cikabilecegi degerler ayni mi ki bunu 20.4'un skoru diye gosteriyorsun? Sen oyle yaparsan birisi de cikar al bu da Legion 5'in puanlari demez mi? Senin yaptigindan ne farki var bunun?

Son düzenleme:
@gen2 Bu tartışmayı daha önce zaten yaptık. Şimdi aynı cümleleri tekrar kurmuşsun gerçekten tebrik ediyorum seni. Yani sen anlamamakta ısrarcısın kardeşim. Sen durumu anladın sana iyi şanslar diliyorum
Bonus: Gözün aydın legion için bir ayar getirmişler sonunda. Şu videoyu incele. Kendi yazılımı üzerinden GPU için doğal olarak sınırlı oc ayarı gelmiş. Değerler de var bakarsın zaten.
Son olarak bence bu saatten sonra rtx4000 serisine bakılmalı. Parayı dolara çevirip beklemek en mantıklı olanı.

Linki güncelledim. En azından herkesin kolayca ulaşabildiği ve ayarları max seviyesine çekebileceği yerde. 3. part uygulamalar kullanıp hem uv+oc yapmak standart kullanıcıların yapabileceği bir şey değil zaten. O konu farklı başlık altında konuşulur test edilir yapılır..vb. Zaten yukarıda yazmıştım.

6800H olan Asusta soğutucu alıp tekrar denedim performans olarak biraz arttı ama hala cpu sıcaklığı N/A olarak gözüküyor.

hwinfo64 uygulamasını indirin. Bu uygulamayı açtıktan sonra kapatmayın ve tekrar timespy testi yapın. Daha sonra hwinfo uygulamasında ki görseli burada paylaşın. Örnek resim aşağıda; En azından bu şekilde bir fikir edinilebilir.

Dosya Ekleri

• rtx.jpg
    276,1 KB · Görüntüleme: 30
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…