RTX 3060'dan RTX 3060 Ti'a geçmek mantıklı mı?

Öyle bir şey olacağını zannetmiyorum. İki kartla da 170'e sabitliyorsan ve akıcılığın gerçekten arttığını düşünüyorsan bence tamamen placebo etkisi. 1080P'de bit farkının böyle bir fark yaratacağını ya da böyle bir etkisi olduğunu düşünmüyorum.
Valla hocam 3060la oyun oynadıktan hemen söküp 3080i taktım. 30 dakika yoktur arada. Aynı oyunu açtım ve gerçekten o hissi aldım. Arada uzun bir süre olsa evet algılarım beni yanıltıyor derdim ama eminim akıcılık farkı olduğuna.

Deneyimlemediğim için bir şey diyemiyorum lakin dediğim gibi arkadaş RTX 3060 ile akıcı değil diyor. Sizin bahsettiğiniz durum RTX 3060 zaten akıcı ama RTX 3080 Ti ile daha da akıcı. Yani aynı durum değil.

Deneyimlemediğim için bir şey diyemiyorum lakin dediğim gibi arkadaş RTX 3060 ile akıcı değil diyor. Sizin bahsettiğiniz durum RTX 3060 zaten akıcı ama RTX 3080 Ti ile daha da akıcı. Yani aynı durum değil.
Yani hocam ben örnek verdim sadece. Dediğim iki iki uç örnek. 3060dan 3060ti ye geçerse alabileceği fazladan 10 en iyisi 15fps. Çok değeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı