RTX 3060'ı iade edip 3060 Ti beklemek mantıklı mı?

Batuhan75

Hectopat
Arkadaşlar herkese iyi sosyaller geçen hafta Amazon üzerinden yurt dışından 10 bin TL'ye ASUS TUF RTX 3060 aldım ama sonradan baktım 3060 Ti 11 bin TL civarına düşmeye başladı. Sizce iade edip 3060 Ti almam mantıklı olur mu? Uğraşmama değer mi? Performansı pek beklediğim gibi olmadı 3060'ın bir de coil whine var zaten kartta. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kk.

Arkadaşlar herkese iyi sosyaller geçen hafta Amazon üzerinden yurt dışından 10 bin TL'ye ASUS TUF RTX 3060 aldım ama sonradan baktım 3060 Ti 11 bin TL civarına düşmeye başladı. Sizce iade edip 3060 Ti almam mantıklı olur mu? Uğraşmama değer mi? Performansı pek beklediğim gibi olmadı 3060'ın bir de coil whine var zaten kartta. Düşüncelerinizi bekliyorum.

Knkm bence eğer uğrascaksan gerçekten yapılır ama bunu yapmak 1 2 hafta sürer bir de iade ederler mi bilmiyorum ama mantıklı.

Ti daha iyi ama beklediğin bu zamanda fiyatlar ne olur bilemeyiz. Dolar şahlanmaya başladı çünkü...

Hmm peki siz olsanız ne yapardınız?

Kk.

Knkm bence eğer uğrascaksan gerçekten yapılır ama bunu yapmak 1 2 hafta sürer bir de iade ederler mi bilmiyorum ama mantıklı.

İade konusunda sıkıntı olmayacağını söylediler.

Aldığınız zaman da yurtdışı kartı için çok para vermişsiniz zaten. Amacınız saf performanssa ve biraz daha beklerim diyorsanız 11 11.5'e mining çıkması 6800 bile alabilirsiniz. 3060ti'lar mining gruplarında 9dan gidiyor şu an zaten.

Aldığınız zaman da yurt dışı kartı için çok para vermişsiniz zaten. Amacınız saf performanssa ve biraz daha beklerim diyorsanız 11 11.5'e mining çıkması 6800 bile alabilirsiniz. 3060 Ti'lar mining gruplarında 9'dan gidiyor şu an zaten.

Hocam 2.el olarak almam maalesef mümkün değil kredi kartına taksit olarak alıyorum.

Eğer elinde yeterli miktarda para varsa, 3060 Ti alman daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı