RTX 3060'lı laptop önerisi

Vez1fy

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller. Bir daha öncelerinde de açtığım bezner başlık vardı ancak bu sefer daha güçlü bir laptop için açtım bu başlığı. Oyun geliştirmede kullanmak için RTX 3060 destekli bir laptopa ihityacım var. Tek kanalda 16'lık RAM takılı olursa daha güzel olur bir tane de ben ekler çift kanal 32 GB yaparım. Şu an kafamdaki bilgisayarı aşağıya bırakmıyorum. Bütçe 40 bin kadar ama tam sınırda da olmazsa güzel (çok ciddi boyutta iyi bir bilgisayar olmadıça).

Son düzenleyen: Moderatör:
Ramleri 2x8.

Alternatif.

RAM'leri 2X8.

Alternatif.

Hocam Acer konusunda ısınma sorunu yaşar mıyım? ASUS'un beni en çok etkilediği nokta kasası ve soğutma sistemi.

Hocam Acer konusunda ısınma sorunu yaşar mıyım? ASUS'un beni en çok etkilediği nokta kasası ve soğutma sistemi.

O STRIX modelinde fazla iyi bir soğutma yok, Nitro'nun soğutması iyi, idare eder. Malzeme kalitesi olarak bir STRIX değil ama tabii ki.

O STRIX modelinde fazla iyi bir soğutma yok, Nitro'nun soğutması iyi, idare eder. Malzeme kalitesi olarak bir STRIX değil ama tabii ki.
Fanlar altta mı? Yani klasik laptopu yükselten standları kullanarak fark edilir bi' soğutma sağlayabilir miyim?

Teşekkürler hocam, bütçede sıkıntı yaşama olasılığı olursa alacağım laptop bu olur yüksek ihtimalle.

Fanlar altta mı? Yani klasik laptopu yükselten standları kullanarak fark edilir bi' soğutma sağlayabilir miyim?

Teşekkürler hocam, bütçede sıkıntı yaşama olasılığı olursa alacağım laptop bu olur yüksek ihtimalle.
Evet, sağlayabilirsin.

Teşekkürler hocam o zaman alıyorum bu laptopu. Bir de yurt dışından alınırsa gümrükten geçerken herhangi bir ücret ödenir mi? Ve bir de garanti kapsamında sorun yaşanır mı?

Ücret ödenir yüksek ihtimalle, o konuda tam emin değilim. Garanti 1 yıl uluslararası olur sadece.

Geri
Yukarı