RTX 3060Ti LHR Mining ayarları nasıl olmalı?

Buradaki görsele göre 1650S'in OC ayarlarında sorun var. Ayrıca minerlar böyle hatalar verebiliyor, siz direkt havuza bakın. Havuzda rejected almıyorsanız sorun yoktur.
Dediğiniz W10'da nasıl oluyor ben de bilmiyorum ama şöyle atayım.

Dediğiniz W10'da nasıl oluyor ben de bilmiyorum ama şöyle atayım.
Bir sorun gözükmüyor şu an, dediğim gibi o ünlem işareti 1650'nin OC ayarları ile ilgili. Onunla oynarsanız çözebilirsiniz ama şu an sorun gözükmüyor. Görseldeki en büyük sorun 3060'ın sıcaklığı :)

Bir sorun gözükmüyor şu an, dediğim gibi o ünlem işareti 1650'nin OC ayarları ile ilgili. Onunla oynarsanız çözebilirsiniz ama şu an sorun gözükmüyor. Görseldeki en büyük sorun 3060'ın sıcaklığı :)
Biraz düşürdüm onu :) O geçenki fotoğraf bugün sizin dediğiniz gibi OC yapmaya Core'den başladım böyle oldu ben de en sorunsuz şekilde kullandığım ayarlara döndüm. Fazla oynayınca mekran veriyor can sıkıyor. Şimdi son olarak Core'yi canım sıkılır da tekrar denersem PL %100 iken nasıl ve ne olana kadar arttırmalıyım :) Son sorum.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    38,6 KB · Görüntüleme: 134
Biraz düşürdüm onu :) O geçenki fotoğraf bugün sizin dediğiniz gibi OC yapmaya Core'den başladım böyle oldu ben de en sorunsuz şekilde kullandığım ayarlara döndüm. Fazla oynayınca mekran veriyor can sıkıyor. Şimdi son olarak Core'yi canım sıkılır da tekrar denersem PL %100 iken nasıl ve ne olana kadar arttırmalıyım :) Son sorum.
3060 için 200-220 civarı sınır zaten denemenize pek gerek yok aslında. Rejected share veya çökme sorunu alana kadar artırabilrsiniz. Sonrasında PL'yi düşürdüğünüzde tekrardan çökme sorunu yaşayabilirsiniz, dediğim gibi benim ilk başta PL'yi 100'de bırakmamın sebebi kartın performansını görmek, sonrasında pl ve core'u kademeli olarak düşürüyorum.

3060 için 200-220 civarı sınır zaten denemenize pek gerek yok aslında. Rejected share veya çökme sorunu alana kadar artırabilrsiniz. Sonrasında PL'yi düşürdüğünüzde tekrardan çökme sorunu yaşayabilirsiniz, dediğim gibi benim ilk başta PL'yi 100'de bırakmamın sebebi kartın performansını görmek, sonrasında pl ve core'u kademeli olarak düşürüyorum.
1 2 şeklinde tablo oluştu 2 daha mantıklı sanırım.
Bu iyi gibi. Kalsın bakalım.

Dosya Ekleri

• 1.PNG
    1.PNG
    58,2 KB · Görüntüleme: 132
  • 2.PNG
    2.PNG
    76,9 KB · Görüntüleme: 85
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10,6 KB · Görüntüleme: 135
Son düzenleme:
+1400 değil hocam aman, çıkabileceği maksimum mhz'yi anlatmak istemiştim. Ben hiveos üzerinde kazıyorum o yüzden ne kadar fazla vermelisniz windows üzerinde nasıl oluyor orasını tam bilemiyorum. Windows üzerinde +200 civarı olması lazım.

hiveostaki değer, windowstakının 2 katı oluyor.

aynı oc ayarı için= windowsta +500 mem, hiveosta +1000 anlamına geliyor.

3060 Ti LHR model için lolMiner son surum yukleyiniz.
Cekirdek -500
Fan 65.
Memory 2050.
Wolt 135.

ETH 40 MHRS alabiliyorsunuz.

Geri
Yukarı