RTX 3060TI sistemde Dying Light 2 düşük FPS

Hocam DLSS dediğim gibi kullanmak istemiyorum göz zevkinden dolayı çözünürlük 1080p.

Acaba PSU falan mı yetmiyor dicemdeb 500W yetmese sistem kapanır.

RTX kapatıp öyle dener misin peki?

Hocam RTX kapatmazsan ya grafik düşüreceksin ya da DLSS açacaksın olacak bu dur 40FPS gayet normal ben aynı ekran kartı ile DLSS ve RTX açık 130 alıyorum ortalama.

Orta ayarlara alıp göz zevkinize göre bazı ayarları yükselterek dener misiniz çok abartmadan.

Hocam Ultra takıntım var, 2. olarak YouTube 3060 Ti Dying Light 2 testlerinde aynı ayarlarda 70-80 FPS veren bir kart neden bana 40 veriyor bunu anlayamıyorum oyun korsan acaba bundan kaynaklı olabilir mi? + Windows'ta etkin değil.

Aynı ayarlar adam 25 FPS'e kadar düşüyor ve RAM kullanımı 17 GB civarı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende 11 civarı geziyor RAM kullanımı 25 FPS falan boşuna o kadar para vermişiz demek ki karta şaka gibi.

Hocam Ultra takıntım var, 2. olarak YouTube 3060 Ti Dying Light 2 testlerinde aynı ayarlarda 70-80 FPS veren bir kart neden bana 40 veriyor bunu anlayamıyorum oyun korsan acaba bundan kaynaklı olabilir mi? + Windows'ta etkin değil.

Bazı arkadaşların dediği gibi RTX kapatırsanız daha iyi olabilir, Ultra takıntınız var ise bazı ayarlarda yüksek ve Ultra arasıda fark yok onları düşürebilirseniz iyi olur. Windows'la alakalı durum olacağını sanmıyorum

Bende 11 civarı geziyor RAM kullanımı 25 FPS falan boşuna o kadar para vermişiz demek ki karta şaka gibi.

Dyling Light 2 sakat bir oyun, RTX 3060 Ti ise DLSS olmadan RT keyfi yaşamanın zor olacağı bir kart.

Günümüzde ise DLSS şart hatta Frame Generation modu bile şart.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dying Light 2 sakat bir oyun, RTX 3060 Ti ise DLSS olmadan RT keyfi yaşamanın zor olacağı bir kart.

Günümüzde ise DLSS şart hatta Frame Generation modu bile şart.

Hak verdim hocam size, şöyle videolara bir daha dikkatli bir şekilde göz gezdirdimde 40-50 FPS arası 1080p RTX Ultra DLSS off şekilde. Sanırım kartımda sorun yok. Sadece performans yetersiz kalıyor oda oyunun optimizasyon sorunundan sanırım. Neyse teşekkürler arkadaşlar iyi sosyaller.

DLSS quality de oynuyorum her şey Full RTX Ultra 80 100 FPS.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı