RTX 3070, 1080p Low ayarlarda ne kadar götürür?

Arkadaşlar, RTX 3070 1080 Low ayarlarda ne kadar götürür ve 2K Low ayarlarda ne kadar götürür? 2 soruyu cevaplarsanız sevinirim.

Öyle bir yazmışsın ki okuyanda 2 GB ekran kartı kullanıyor sanır. O ekran kartı en az bana göre 5 yıl banko götürür. Bunu yazarken ne kadar götürü diye sorman şahsen ben ekran kartı olsam Power'ı yakardım:D

Kapitalist düzendeki ömrü ne kadarsa o kadar oyun oynatır. Fiziksel sorun olmadığı sürece. Örneğin eski kartlara bakın aynı serideki onlar ne zaman low ayarlarda tıkandıysa RTX 3070 de o kadar gidecek. Bunların ne frekans ile ne bellek ile ilgisi var bunlar işin kılıfı ve teknik karşılığı. Bu işin arkasında olanlar buna karar verir RTX 3070'in gücü yetmediği için değil kasıtlı gücünü geçen oyun/uygulamalar çıkarılacak. Daha uygununu yapmak imkân dahilinde olduğu hâlde, önemli kısım burası.

GTX 970 7 serisi bir kart ve yaklaşık 6-7 yıllık. Güncel olarak AAA oyunlarda 1080p low hatta oyuna göre daha altına da düşüyor. RTX 3070 de ortalama bu kadar gidecek. Yani 3 yıl gidemez veya 8 yıl gidemez arıza durumları dışında, kart kapasitesi olarak.

Umarım yazdıklarımı doğru anlaşılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı